Труднощі в Україні через високосний рік - Зеленський

13:39, 09.07.2020
Труднощі в Україні через високосний рік - Зеленський

В Україні чимало людей впевнені в несприятливій енергії високосного року

Президент України Володимир Зеленський припустив, що нестабільність курсу гривні, події в Нацбанку і навіть ситуація з коронавірусом - це наслідки найскладнішого високосного року.

 

Як інформує УМ, про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

 

За його словами, Україна переживає пандемію коронавірусу (COVID-19) і економічну нестабільність в зв'язку зі зміною керівництва Нацбанку.

 

Зокрема, Зеленський згадав про заклик колишньої глави НБУ Валерія Гонтаревої до МВФ не надавати підтримку Україні.

 

"Людей, які "допомагають" з-за кордону, – їх вистачає", – зазначив він.

 

При цьому президент запевнив підприємців, що знає, скільки через коливання курсу валют закрилося українських підприємств.

 

"Але ми вас розуміємо, знаємо, скільки з-за цього курсу українських підприємств закрилися. І курс, і все інше, і COVID-19. Але ми вийдемо з цієї ситуації, все стабілізуємо. Такий, як то кажуть, найскладніший високосний рік", – підкреслив Зеленський.

 

Додамо, в Україні чимало людей впевнені в несприятливій енергії високосного року. У народі примітили, що в такі роки падає рівень врожаю, підвищується смертність худоби, а людей супроводжують невдачі.

 

Як повідомляла УМ, ексочільниця Нацбанку Валерія Гонтарева переконана, що Міжнародний Валютний Фонд має заморозити співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити, поки президент України Володимир Зеленський не призначить незалежного голову Нацбанку.

 

Володимиру Зеленському нагадали про його обіцянку залишити посаду президента України в разі порушення закону. Напередодні йому виписали два адміністративні протоколи.