Трагедія у Дрогобичі: Зеленський хоче провести аудит всіх житлових будинків

17:22, 28.08.2019
Трагедія у Дрогобичі: Зеленський хоче провести аудит всіх житлових будинків

Президент України Володимир Зеленський відреагував на трагедію у Дрогобичі.

 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

«Цієї ночі в Дрогобичі під завалами під’їзду чотириповерхового будинку обірвалося життя двох людей. У роботах на місці трагедії задіяні всі необхідні сили місцевих рятувальників, кількох людей уже звільнили з-під завалів, з іншими тримають зв’язок мобільними телефонами. Дуже сподіваюся, що всіх вдасться врятувати», - написав він.

 

За його словами, житловий фонд, особливо в невеликих містах, перебуває здебільшого у незадовільному стані.

 

"Про капітальний ремонт там не чули ще з радянських часів. Неможливо будувати нову країну, не будуючи чи хоча б капітально не відновлюючи будинки українців», - зазначив президент.

 

Зеленський заявив, що завданням нового уряду буде проведення аудиту всіх житлових будинків по всій країні та розробка у найкоротший термін програми приведення до належного стану старих і зведення нових.

 

Він також висловив співчуття родичам загиблих.

 

Як повідомляла УМ, у Дрогобичі внаслідок вибуху в багатоповерхівці дві людини загинули, 7-ох госпіталізували. 

 

Поліцейські відкрили провадження відкрили за ч.3 ст.270-1 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства).

 

У регіональній газопостачальній компанії "Львівгазі"  заявили, що обвалення будинку в Дрогобичі не пов'язане з природним газом, наголосивши при цьому, що "жодних вибухів не було, природний газ не міг бути причиною обвалу".

 

Раніше ДСНС заявляла, що причина обвалу в будинку Дрогобича через вибух газу - малоймовірна.