Рада не проголосувала за декриміналізацію порно
Народні депутати України не підтримали відповідний законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно. Для ухвалення позитивного рішення не вистачило 20 голосів. >>
Добкін не задоволений судовою реформою, бо постійно буває в суді у статусі обвинувачуваного. (Фото з ФБ-сторінки Михайла Добкіна)
Народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін заявив про вихід із партії і подав відповідну заяву після голосування Верховної Ради за судову реформу у вівторок.
Про це Добкін написав на своїй сторінці у Facebook.
"Всі разом узяті, так звані, "диктаторські" закони від 16 січня ні в яке порівняння не йдуть з прийнятою сьогодні ганьбою про судову "реформу". І ще. З цього дня я безпартійний", - написав пан Добкін.
Зазначимо, що судову реформу підтримали 20 представників “Опозиційного блоку” з 43-х. Сам Михайло Добкін та ще один депутат – Вадим Новинський проголосували проти.
При цьому Вадим Новинський після голосування заявив, що всередині “Опозиційного блоку” назріває внутрішня опозиція.
Михайло Добкін пройшов до Верховної Ради в жовтні 2014 року на дострокових виборах за списками "Опозиційного блоку" (під №3).
Зазначимо, що не зважаючи на вихід із партії, він не може залишити фракцію «Опоблоку» в Раді, не втративши свій депутатський мандат.
Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання і арешт Добкіна.
В діях обранця правоохоронці бачать ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю близько 227 млн грн.
Народні депутати України не підтримали відповідний законопроєкт №12191 про декриміналізацію порно. Для ухвалення позитивного рішення не вистачило 20 голосів. >>
Наприкінці минулого тижня прозвучали два важливі сигнали — з Вашингтона та Києва. >>
Ще одним гостем ютуб-канала «Дума.Й» став француз Мішель Терещенко — нащадок відомої династії українських цукрозаводчиків і великих меценатів. >>
Доки Дональд Трамп та Сі Цзіньпін обговорювали на останній зустрічі в Пекіні майбутнє світової стабільності та взаємини двох найпотужніших країн планети, росія завдавала одного з наймасштабніших за останні місяці ударів по Україні. >>
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>