Інший погляд: про воєнний альбом Андрія Котлярчука «Звільнена Київщина»
Попередній воєнний альбом Андрія Котлярчука «Добровольці. >>
Вікторія Амеліна була 27 червня у піца-барі Ria Lounge із делегацією з Колумбії, (Фото з відкритих джерел)
Розпродаж примірників книжки відомої письменниці Вікторії Амеліної, яка загинула від російського ракетного удару по Краматорську 27 червня влаштували в Україні.
Як інформує УМ, про це повідомила у Фейсбуці Юлія Орлова, гендиректорка видавництва Vivat, у якому в 2015 році вийшла книжка Амеліної «Синдром листопаду».
«Зараз у нас залишилося 390 примірників її чудової книжки. Раніше вона коштувала 80 гривень, але я прийняла рішення підвищити ціну до 200 гривень задля того, щоб абсолютно всі кошти з продажу передати ГО «Нью-Йоркський літературний фестиваль», який Віка заснувала і яким жила. І щоб цих грошей вийшло більше», - написала Орлова.
«Ми втратили неймовірну дівчинку – талановиту, сміливу, сильну духом. Дівчинку, яка зробила і могла зробити ще так багато хорошого для нашої країни. Тепер – це наша робота. Тому, друзі, давайте разом продовжимо життя Нью-Йоркського літературного фестивалю! Заради Віки», - додала видавчиня.
Про смерть Вікторії Амеліної, письменниці й громадської діячки родом зі Львова, стало відомо пізно ввечері 2 липня. Жінці було 37 років, у неї залишилися чоловік і син.
У Краматорську 27 червня Вікторія перебувала в ресторані разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників у момент потрапляння до закладу російської ракети.
Нагадаємо, що російські окупанти завдали по Краматорську ракетного удару 27 червня, атакувавши кафе в центрі міста, де в момент обстрілу було багато людей.
У Краматорську внаслідок нещодавньої ракетної атаки рф постраждали троє колумбійців — відомий письменник Ектор Абад, політик Серхіо Харамільо та журналістка Каталіна Гомес. Під час обстрілу вони обідали в ресторані з українською письменницею.
3 липня письменниця Вікторія Амеліна, яка зазнала поранень у Краматорську під час російського ракетного удару 27 червня по кафе в центрі міста, померла у лікарні Дніпра. Таким чином, кількість жертв ворожої атаки збільшилася до 13 осіб.
Як повідомляла УМ, Багатостраждальний Краматорськ: «Іскандери» вбили 8 людей, серед них діти, 56 поранених.
Попередній воєнний альбом Андрія Котлярчука «Добровольці. >>
Створену Кременецько-Почаївским державним історико-архітектурним заповідником за дорученням Міністерства культури та стратегічних комунікацій інвентаризаційну комісію - не допустили до роботи представники Свято-Успенської Почаївської лаври. >>
Список із 25 об’єктів світу, що потребують збереження оприлюднив Всесвітній фонд пам’яток (World Monuments Fund, WMF). Серед об'єктів, що увійшли до переліку на 2025 рік – столичний Будинок вчителя, турецьке місто Антак'я, історична міська структура Гази та Місяць. >>
«Я зрозумів, що мушу бути українофілом – це я зрозумів цілком свідомо. І от я жадібно ухопився за українство. Кожнісіньку вільну від «офіційних занять» часину я присвячував Україні. Перша ознака національності є мова – я й нею найперше заклопотався», - писав Агатангел Кримський. >>
Один з найвідоміших українських театральних режисерів — Давид Петросян — представив прем’єру на сцені Національного театру імені Марії Заньковецької у Львові. >>
Благодійний фонд «МХП-Громаді» та Український культурний фонд оголосили про запуск нового грантового конкурсу «Культура у фокусі громад» із фінансуванням від 500 тис. до 1 млн грн на культурні проєкти. >>