Український гурт «Без обмежень» представив кліп «24/02», присвячену війні в Україні. Символічна назва пісні — трагічна дата, із якої почалася нова воєнна реальність.
Як інформує Україна молода, про це стало відомо із опублікованої композиції на ютубі.
У кліпі показані жахіття війни, яку в Україну принесла Росія своїм повномасштабним вторгненням 24-го лютого о 4:31 ранку. Символічна назва музичного твору – це трагічна дата, з якої почалася нова воєнна реальність.
Кадри з музикантами в студії поєднуються з реальними фото та відео воєнного життя України.
У кліпі – обстріли, руйнування та жахи війни, відеоряд іде у зворотному порядку. Таким чином режисер Артем Григорян наче хоче «скасувати» все, що сталося після 24-го лютого.
«Кліп про те, як наше життя змінилось за секунди. Ми знаємо, як було «до» 24-го лютого. У кожного з нас кипіло своє життя: з мріями та планами на майбутнє. І вже знаємо, яке воно – «після»… Життя змінилося назавжди. Та незважаючи ні на що, ми віримо у ЗСУ і точно знаємо, що після нашої Перемоги буде міцна, вільна та незалежна держава», – наголосив лідер гурту «Без обмежень» Сергій Танчинець.
«Без обмежень» – це український рок-гурт, який розпочав свою діяльність у закарпатському Мукачевому ще 1999-го року. Склад гурту змінювався, але його лідером і вокалістом незмінно є Сергій Танчинець. У репертуарі переважна більшість пісень українською мовою, також є три пісні російською та одна англійською.
Нагадаємо, що минулого року гурт «Бeз обмежень» підготував свою версію відомої пісні «Скрябіна» – «Мовчати». Вона ввійшла до 16-ти композицій, які різні українські музиканти записали для пригодницького фільму за книгою Андрія Кузьменка «Я, «Побєда» і «Берлін».
Як повідомляла УМ, украінський рок-гурт KOZAK SYSTEM презентував нову пісню «Азов – сталь» , яку присвятив героїчним захисникам Маріуполя.
У Київській публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відкрили виокремлену книгозбірню українського поета та перекладача тюркських літератур Миколи Мірошниченка (1947—2009). >>
Львів — це місто не лише найароматнішої кави, а й романтичної музичної історії, пов’язаної з Францом Ксавером Моцартом — сином знаменитого австрійського композитора і музиканта-віртуоза Вольфганга Амадея. >>
У крайньому романі Стівена Кінга «Голлі» (Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2024) знову немає нічого від класичного іміджу «короля жахів»: ані містики, ні фентезійних істот. >>