День пам’яті: Лесь Сердюк помер 12 років тому
Лесь Сердюк став для багатьох втіленням на екрані образу українця. Виграшна мужня зовнішність, яскрава колоритність дозволили Лесю Сердюку стати козаком українського кінематографа. >>
Концептуальний піснеспів «Христос Воскрес» Олександра Пономарьова з колегами набув шаленої популярності. (Фото з ФБ-сторінки Олександра Пономарьова)
Відомий український співак Олександр Пономарьов разом із зірками українського шоу-бізнесу і іноземними колегами записали 12 мовами і представили шанувальникам концептуальний піснеспів «Христос Воскрес» до свята Великодня.
Як інформує Україна молода, відео було представлено напередодні на YouTube-каналі Пономарьова.
Вже за добу, на Великдень піснеспів набув шаленої популярності. Станом на вечір неділі його переглянуло близько 900 тисяч осіб.
«Христос Воскрес! Ми на першому місці в трендах YouTube! Дякую всім причетним! Зі Святом!», - написав Олександр Пономарьов у соцмережах.
Разом із автором ідеї і музики у записі і зйомках піснеспіву взяли участь українські зірки Віктор Павлик, Тоня Матвієнко, Оля Цибульська, Віталій Козловський, Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, Наталія Холоденко, Злата Огнєвіч, DZIDZIO, а також оперний співак Хе Му і настоятель монастиря в Грузії схиархимандрит отець Серафим.
Зазначається, що "Христос Воскрес" виконують у всьому світі, але під різну музику. Зараз же Пономарьов створив єдину мелодію на всіх.
Це стало першим у світі уніфікованим великоднім піснеспівом "Христос Воскрес", слова якого не змінювалися сотні років. Подібна практика раніше ніким не використовувалася.
Артисти співали у супроводі оркестру та хору заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю ЗСУ, дитячого хору Art music school ZABAVA, та під звуки бандури Марини Круть.
Спів починається українською, а далі продовжується арамейською, китайською, італійською, турецькою, польською, англійською, грузинською, іспанською, грецькою, французькою та старослов'янською мовами.
У фіналі теж звучить українська - вже хором. Твір триває близько семи з половиною хвилин.
Читайте також: Як захисники України зустріли Великдень на передовій.
Лесь Сердюк став для багатьох втіленням на екрані образу українця. Виграшна мужня зовнішність, яскрава колоритність дозволили Лесю Сердюку стати козаком українського кінематографа. >>
Практично з першого дня нападу рашистів на нашу державу Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я» (перший в Україні ангажементний театр) відкрила двері нашим військовим та створила невеличку сім’ю волонтерського руху, яка активно діє три місяці. >>
У час війни «Лятошинський тріо» продовжує робити те, що вміє найкраще задля підтримки України на культурному фронті. >>
Завдяки чисельним кіноверсіям, не кажучи про сам роман Ільфа і Петрова, ми добре пам’ятаємо перебіг сеансу одночасної гри Остапа Бендера з любителями шахів села Васюки. >>
Благодійні концерти на підтримку українських захисників проводить вокальний ансамбль «Оберіг» iз Вінниччини >>
Нову композицію «Метро», присвячену дітям війни презентував гурт «Жадан і Собаки». На написання пісні автора надихнули діти, які ховалися у підземці під час обстрілів міста росіянами. >>