Гурт Go_A отримав пропозицію щодо Євробачення-2021

09:35, 19.03.2020
Гурт Go_A отримав пропозицію щодо Євробачення-2021

Гурт Go_A отримав шанс виступити на Євробаченні-2021.

Суспільне мовлення через скасування Євробачення-2020 запропонувало переможцям цьогорічного національного відбору гурту Go_A представляти Україну на наступному Євробаченні 2021 року.

 

Про це повідомила представниця Суспільного мовлення Вікторія Сидоренко у Facebook.

 

«Це переможці, яких обрала країна, і таке рішення в цій ситуації буде найбільш справедливим. Сподіваюсь, фанати нацвідбору підтримають цю пропозицію», - написала Вікторія Сидоренко.

 

У повідомленні висловлено жаль, що цього року не вдасться взяти участь у чудовій музичній події. Але здоров’я та життя людей - найперший пріоритет.

 

«Тому зараз долаємо всі виклики, а наступного року чекаємо крутого виступу України на Євробаченні 2021 року», - написала представниця Суспільного мовлення.

 

Як повідомляла «УМ», Європейська мовна спілка 18 березня заявила про скасування проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» через загрозу поширення коронавірусу.

  • Богдан Поліщук: сценограф, який став режисером

    Про Богдана Поліщука сьогодні більше відомо як про художника-сценографа, або як художника-ілюстратора. Ще навчаючись у Національній академії образотворчого мистецтва, він разом зі своєю майбутньою дружиною Оленою Рачковською (нині – Поліщук) започаткував Незалежний Театральний журнал «Коза». >>

  • Польський композитор Кшиштоф Пендерецький помер у віці 86 років

    Знаковою подією для культурного життя Києва був останній приїзд до України 29 вересня 2018-го Кшиштофа Пендерецького, який за диригентським пультом представив свій монументальний твір Credo (1997-1998) за участі польських солістів і українських хорів та оркестру. >>

  • Третя «ГРА»: продовжують змагатися 28 вистав із 9-ти міст

    У Міжнародний день театру Національна спілка театральних діячів оприлюднила лонг-лист учасників третього Всеукраїнського театрального фестивалю-премії ГРА. Із 83 заявлених гравців експерти визначили 28 кращих. Саме вони продовжать боротьбу за національний театральний Оскар. >>