Посилення морської оборони: Норвегія виділяє Україні 2,7 млрд крон
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Конкретні заходи дозволяють ЄС протидіяти обходу санкцій. (facebook.com/eucouncil)
Рада Європейського Союзу продовжила дію економічних санкцій проти росії за агресію проти України ще на 6 місяців - до 31 січня 2025 року.
Як інформує Україна молода, про це йдеться на сайті Ради ЄС у понеділок.
У повідомленні зазначається, що йдеться про санкційні обмеження, вперше застосовані ЄС у 2014 році, та економічні санкції, які додалися з лютого 2022 року після початку повномасштабної війни росії проти України.
Наразі санкції містять широкий спектр секторальних заходів, включаючи обмеження на торгівлю, фінанси, технології та товари подвійного призначення, промисловість, транспорт і предмети розкоші.
Санкції ЄС також охоплюють:
заборону на імпорт або передачу морської сирої нафти та деяких нафтопродуктів з росії до ЄС,
відключення від SWIFT кількох російських банків та призупинення мовної діяльності та ліцензій у Європейському Союзі кількох підтримуваних Кремлем дезінформаційних агентств.
Крім того, конкретні заходи дозволяють ЄС протидіяти обходу санкцій.
"Поки протиправні дії рф продовжують порушувати принцип заборони застосування сили, що є серйозним порушенням зобов’язань за міжнародним правом, буде належно залишати чинними усі заходи, застосовані ЄС, та вживати додаткових заходів, якщо буде необхідно", - зазначили у Раді Євросоюзу.
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Вранці 15 грудня в Керченській протоці стало відомо, що тонуть два танкери "Волгонефть 212" і "Волгонефть-239", їх розламало навпіл, і мазут почав текти у воду. >>
Нові правила для в’їзду до країн Європейського Союзу вступлять в дію вже у 2025 році. >>
Касаційну скаргу росії суд у Нідерландах відхилив, підтвердивши рішення Гаазького арбітражу про виплату компенсації "Нафтогазу" за привласнені активи в окупованому Криму. >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
Світові засоби масової інформації наприкінці листопада знову були заповнені новинами про чергове блокування польськими фермерами державного кордону з Україною, звідки до країн Євросоюзу не могли в’їжджати авто з найрізноманітнішими вантажами. >>