Як захистити бізнес в умовах війни
Як захистити роботодавця в складних економічних умовах? Часто звертаються бізнесмени із запитаннями щодо рекомендацій правого захисту їх економічних інтересів. >>
Президенти Польщі і Словаччини - Дуда і Пеллегріні під час зустрічі у Варшаві. (prezydent.pl)
Новообраний президент Словаччини Петер Пеллегріні під час візиту до Польщі заявив, що його країна готується постачати Україні електроенергію у складний осінньо-зимовий період.
За його даними, від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Словаччина поставила Києву 40 тис. кВт/год електроенергії і готується й надалі робити це.
Як інформує Україна молода, про це пан Пеллегріні сказав під час спільної конференції з польським колегою Анджеєм Дудою у Варшаві, передає канцелярія президента Польщі у четвер.
Зокрема, він акцентував, що Словаччина є значним партнером України у питанні постачання електроенергії.
"Він початку воєнного конфлікту Словаччина поставила до України понад 40 тис. кВт год електроенергії, що певним чином призвело до стабілізації енергосистеми України. Ми готуємося на осінньо-зимовий сезон, який імовірно буде критичним для України", - сказав пан Петер.
Пеллегріні також запевнив Дуду в тому, що Словаччина має "такий же погляд на неспровоковану агресію росії" проти України.
"Словаччина не визнає ані анексії Криму, ані зміни кордонів, що відбувається силою з порушенням усіх міжнародних норм", - заявив політик.
І додав, що хоча Словаччину "часто представляють іншим чином", все ж вона виконує багато роботи в питанні підтримки України. Зокрема, за його словами, Словаччина задіяла свої державні компанії чи компанії з державним капіталом до збільшення військової продукції.
Як повідомляла «УМ», Пеллегріні переміг у президентських виборах і 15 червня офіційно склав присягу президента країни. Перший свій візит у статусі президента він здійснив до Польщі.
Як захистити роботодавця в складних економічних умовах? Часто звертаються бізнесмени із запитаннями щодо рекомендацій правого захисту їх економічних інтересів. >>
Контррозвідка Служби безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію щодо українського ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун». >>
У Брюсселі 8 липня Україна та Європейський Союз розпочали скринінг українського законодавства у рамках переговорів про євроінтеграцію. >>
Постачання додаткової оборонної зброї в Україну розпочало Міністерство оборони США. >>
Указ, яким уведено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про вихід нашої держави з Оттавської конвенції — міжнародного договору, що забороняє застосування, накопичення та виробництво протипіхотних мін, підписав президент України Володимир Зеленський >>
Два кораблі-шукачі мін для посилення безпеки Чорного моря передали Україні Нідерланди та Бельгія. >>