Довгий «Нептун»: в Україні розробляють нову модифікацію ракети
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
Україна адаптує ракети вітчизняного виробництва для нанесення ударів на великі відстані. (Фото з відкритих джерел)
Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що російські окупанти під час однієї з атак вдарили по місцю, де виготовляли українські ракети, тому частину виробництва перенесли з України.
Як інформує УМ, про це 26 вересня повідомив Данілов в інтерв’ю іспанській газеті ABC
«Що я можу сказати, так це те, що, на жаль, Росія вдарила по тому місцю, де збиралися ці ракети. Зараз ми перенесли певну частину виробництва за межі нашої країни», - зазначив, зокрема, Данілов.
Говорити про українську ракетну програму високопосадовець відмовився, зазначивши, що "це закрита програма, і ніхто вам не скаже, в якому вона стані".
Нагадаємо, що 17 серпня в РНБО повідомили, що на півдні Одеської області відбулися успішні випробування крилатої ракети українського виробництва.
Пізніше Данілов повідомив, що російську зенітно-ракетну систему С-400 "Тріумф" в окупованому Криму 23 серпня знищили новою ракетою українського виробництва.
31 серпня секретар РНБО показав успішні випробування ракетної зброї українського виробництва.
У вересні видання Newsweek написало, що Україна адаптує протикорабельні ракети "Нептун" вітчизняного виробництва для нанесення ударів на великі відстані.
Як повідомляла УМ, «Укроборонпром» налагодив виробництво 152-мм снарядів.
Нову модифікацію ракети для вітчизняного ракетного комплексу "Нептун" розробляють в Україні. >>
"Українська бронетехніка" передала для випробування на передовій роботизовану платформу AGEMA. >>
Німецький виробник зброї Rheinmetall планує розширити виробництво та виготовити бронемашини Fuchs та Lynx в Україні. Перші одиниці цих бронемашин очікується випустити вже у 2024 році. >>
Тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами завершили в Міноборони. >>
Щомісяця українські компанії виробляють близько 50 тис. дронів. Виробникам FPV-дронів потрібно 6000 інженерів, щоб дістатися до рівня Росії, галузі бракує 2000 таких фахівців. >>
Єврокомісарка з транспорту Адіна Валеан відзначила, що блокада польсько-українського кордону, проведена польськими перевізниками, є неприйнятною. >>