Українські FPV-дрони на оптоволокні презентувало Міноборони, фото
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Голова правління концерну Rheinmetall Армін Паппергер. (edition.cnn.com)
Німецький оборонний концерн Rheinmetall планує відкрити в Україні потужний завод з виробництва бронетехніки протягом наступних 12 тижнів (тобто за три місяці).
З огляду на безпеку завод буде розташований у західній частині України.
Як інформує Україна молода, про це розповів голова правління компанії Армін Паппергер в інтерв’ю CNN.
Зазначається, що найбільший німецький виробник озброєнь також навчатиме українців обслуговувати танки та інші бронемашини, вироблені на заводі.
«Українці повинні допомогти самі собі — якщо вони завжди чекатимуть від європейців чи американців, щоб вони допомогли їм протягом наступних 10 чи 20 років… це неможливо», – сказав пан Паппергер.
У компанії сподіваються, що завод в Україні вироблятиме близько 400 танків на рік. Крім того, тут планують виробляти і ремонтувати бронетранспортер Fuchs.
Також голова правління компанії заявив, що завод може бути захищений від потенційних російських атак.
«Наразі є багато заводів, які виробляють військову продукцію в Україні. Це просто ще один – і ми можемо захистити і його», – зауважив він.
Нагадаємо, у травні український державний концерн "Укроборонпром" уклав угоду про стратегічне партнерство з Rheinmetall, яка передбачає створення спільного підприємства.
Згідно з угодою, "Укроборонпром" і Rheinmetall почнуть співпрацю з технічного обслуговування й ремонту броньованої техніки, переданої Україні.
Німецька компанія очікує підписання контрактів на створення ще двох спільних підприємств – із виробництва боєприпасів та протиповітряної оборони.
Rheinmetall – найбільший німецький концерн з виробництва озброєнь. За власними даними, компанія входить до трійки найбільших виробників військової техніки та боєприпасів у західному світі. Наразі біржова вартість Rheinmetall становить понад десять мільярдів євро.
Демонстраційний показ FPV-дронів на оптоволокні провело Міністерство оборони України – їх оцінили військові оператори безпілотників. >>
Крім військової допомоги, Сполучені Штати Америки також направили Україні $3,4 мільярда додаткової прямої бюджетної підтримки. >>
Верховна Рада 19 грудня ухвалила закон про спрощення отримання компенсації за зруйноване й пошкоджене житло на тимчасово окупованих територіях. >>
Німеччина виділила Україні черговий пакет військової допомоги, куди, зокрема, увійшли системи ППО IRIS-T, а також 2 пускові установки до Patriot. >>
До ідеї, щоб держава мала свою ядерну зброю прихильно ставляться 73% українців. Не підтримують цю ідею 20% опитаних та ще 7% не визначились щодо цього питання. >>
Хоча нам цього прямо ніхто не каже, але ми розуміємо: нас ведуть негативними сценаріями. >>