Нардепи ВР підняли собі виплати за рахунок міжнародної допомоги

19:36, 23.07.2022
Нардепи ВР підняли собі виплати за рахунок міжнародної допомоги

Депутати покращили своє фінансове забезпечення коштом міжнародної допомоги

На засіданні 19 липня народні обранці підвищили собі виплати та надбавки коштом міжнародної допомоги, що Україна отримає від іноземних партнерів. 
 
Як інформує Україна молода, про це свідчить карта законопроєкту, розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.
 
Йдеться про проєкт постанови №7561 про внесення змін до постанови Верховної Ради «Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України».
 
У понеділок, 18 липня, Рада одержала цей документ від групи народних обранців.
 
Серед них голова парламенту Руслан Стефанчук, перший віцеспікер Олександр Корнієнко, віцеспікер Олена Кондратюк, голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, а також депутати різних фракцій.
 
 
 
У вівторок, 19 липня, народні депутати в залі парламенту 308 голосами «за» підтримали цей документ. А у середу, 20 числа, документ підписав голова парламенту.
 
Постанова дозволяє народним депутатам отримати надбавку в розмірі, встановленому для членів Кабміну. Право на підвищення зарплати отримали навіть ті депутати, які не перебувають у жодному парламентському комітеті. Вони отримуватимуть 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.
 
Як повідомляла УМ, Рада скасувала збереження середньої зарплати мобілізованим чи призваним на військову службу працівникам під час дії воєнного стану.