Воєнний стан: сплата податків відтерміновується

16:29, 07.03.2022
Воєнний стан: сплата податків відтерміновується

Зеленський звільнив від сплати податків підприємців та підприємства на час воєнного стану (Фото Офісу президента)

Щоб дати більше сил Українській державі протистояти російському вторгненню, створений спеціальний пакет допомоги бізнесу та працівникам. 


Сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити, відтерміновуються на час воєнного стану.


Як інформує Україна молода, про це повідомив Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні.


«ФОПи першої та другої груп повністю звільняються від ЄСВ. Підприємства та ФОПи третьої групи звільняються від сплати ЄСВ за найманих працівників, які були призвані до лав Збройних Сил України та інших захисних формувань, зокрема тероборони», – зазначив Глава держави.


Також, за його словами, передбачене звільнення від сплати податку на землю та орендної плати за землю державної та комунальної власності на всіх територіях, де ведуться бойові дії.


«Усе це – на час воєнного стану та ще мінімум на рік після його завершення», – повідомив Президент.


Володимир Зеленський додав, що відтерміновується також сплата податків для всіх підприємств, які не спроможні їх заплатити.


«І це – тільки перша частина великого пакету допомоги, урядової підтримки», – наголосив Глава держави.


За його словами, усі керівники центральної влади отримали чітке завдання: розробити таку систему дій, щоб відновлення України було швидким та орієнтувалося передусім на людей.


Як інформує Україна молода, питання сплати за житлово-комунальні послуги має бути врегульоване виходячи з оставин сьогодення. Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар із оплати комірного.