Лана Зеркаль призначена радницею міністра енергетики

20:46, 01.06.2021
Лана Зеркаль призначена радницею міністра енергетики

Герман Галущенко (в центрі) і Лана Зеркаль під час наради.

Колишня радниця голови правління "Нафтогазу" Олена Зеркаль стала радницею міністра енергетики Германа Галущенка.

 

Як повідомляє Україна молода, про це сама пані Зерекаль написала у соцмережах у вівторок.

 

«Коли мене запитували «Що далі?», я думала взяти деяку паузу. Але питання інтеграції, просування та захисту інтересів України як в ЄС, так і за його межами не чекатимуть. Ми усі маємо докладати зусиль для цього і мої досвід та знання у цьому питанні, сподіваюся, будуть корисними та ефективними. Не можна стояти осторонь, коли на геополітичній шахівниці розігрують такі високі ставки», - повідомила Лана Зеркаль.

 

І додала, що з цього тижня матиме дорадчий голос в міністерстві енергетики.

 

Водночас, міністерство енергетики повідомило, що міністр Герман Галущенко та єврокомісар Кадрі Сімсон обговорили виконання плану реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо стратегічного енергетичного партнерства між Україною та ЄС та Угоди про асоціацію.

 

"Сторони приділили увагу питанню газопроводу "Північний потік-2". Єврокомісар Кадрі Сімсон підтвердила, що позиція європейської сторони є незмінною в цьому питанні: "Північний потік-2" не виконує функцію диверсифікації постачання газу, ЄС не підтримує реалізацію цього проєкту", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що з української сторони у зустрічі також взяли участь заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, радник міністра Олена Зеркаль.

 

За словами ж пані Зеркаль, пані Сімсон підтвердила, що позиція європейської сторони є незмінною: «Північний потік-2» не виконує функцію диверсифікації постачання газу, ЄС не підтримує реалізацію цього проекту»

 

Як повідомляла «УМ», радник голови правління "Нафтогазу" Лана (Олена) Зеркаль покинула компанію після звільнення Андрія Коболєва і призначення головою компанії Юрія Вітренка.