Зокрема, з 2013 року Андрію Любченку належить квартира на понад 100 кв.м. і паркомісце в одній із новобудов у центрі Києва.
"На момент придбання Любченку-молодшому було 18 років. За нашими підрахунками, ця нерухомість нині може коштувати щонайменше 215 тисяч доларів", - підкреслюють розслідувачі.
У коментарі виданню Андрій Любченко заявив, що не пригадує, звідки у нього гроші на купівлю квартири і паркомісця.
"Я не пам’ятаю, хто там, що і коли купував. І зараз не можу дати інформацію з цього приводу", - сказав він. Водночас на питання, чи допомагали йому батьки, той відповів: "Напевно".
Крім цього, близько 2 місяців тому Андрій Любченко купив авто Porsche Macan 2019 року випуску. На офіційному сайті Porsche ціна на таке авто стартує від 72 тисяч доларів.
За словами Любченка-молодшого, він заробив на цей автомобіль, займаючись маркетингом.
"Ну, я взагалі-то працюю, у мене ФОП (фізична особа-підприємець - ред.) третьої групи, я займаюсь маркетингом в соціальних мережах: Facebook, Instagram-реклама, Google і так далі. Тому, в принципі, нічого дуже дивного немає і, як на мене, це авто не надто вже дорого коштувало", - підкреслив Андрій Любченко.
"Судячи зі сторінки Любченка-молодшого в соціальній мережі Instagram, декілька років до цього він їздив на автомобілі Mercedes-Benz 2013 року. Як ми з’ясували, це авто належить приватній фірмі, зареєстрованій на Черкащині, звідки родом головний податківець країни.
Очевидно, саме на цьому автомобілі Андрія Любченка у 2018 році затримали патрульні за керування в нетверезому стані. Сам правопорушник в суді визнав свою провину. Але покарання не отримав. Як з’ясувалося, на момент розгляду справи минули строки притягнення до відповідальності. За словами сина податківця, це було службове авто і він використовував його для роботи", - зазначають журналісти.
Розслідувачі "Слідство.Інфо" намагались зв'язатися із самим керівником Податкової щодо походження статків його сім'ї, але Олексій Любченко не відповів на дзвінки та повідомлення.
Кабінет міністрів розпорядженням від 29 квітня призначив Олексія Любченка головою Державної податкової служби з 30 квітня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину. При цьому, уряд повністю проігнорував конкурс, який мав проводитися перед призначенням на цю посаду.
"Волонтери, які ОФІЦІЙНО ведуть свою діяльність" - це реально не фраза, а бімба!!! Тобто є "офіційні" та "неофіційні" волонтери?", - обурюються користувачі після заяви міністра фінансів Марченка. >>
Дана Ярова заявляє про існування рекордної дебіторської заборгованості оборонного відомства, внаслідок чого велика кількість контрактів на закупівлю зброї просто не виконується. >>
"Корупція давно є "ахіллесовою п'ятою" України, водночас країна домоглася незначного прогресу, повільно піднімаючись за індексом сприйняття корупції Transparency International зі 142-го місця у світі 2014 року до 122-го 2021 року. >>
Група країн Ради Європи проти корупції GRECO привітала прогрес у запобіганні корупції щодо членів парламенту, суддів та прокурорів в Україні івиключила Україну з чорного списку держав, які руйнують протидію корупції. >>
Корупція на крові — це значно гірше, ніж просто корупція. Красти у держави завжди було злочином, але обкрадати державу, яка воює і стікає кров’ю, — злочин, якому не може бути прощення. >>