Чорний кролик або кіт: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2023 рік

07:25, 27.12.2022
Чорний кролик або кіт: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2023 рік

Астрологи кажуть, що головний символ 2023 року Водяний Кролик – доволі ніжна та спокійна тваринка, тому 2023 рік буде спокійнішим і гармонійнішим, порівняно з агресивним роком Тигра. (Фото з сайту Pixabay)

У 2023 році тотемною твариною буде Чорний Водяний Кролик. У китайському гороскопі він посідає четверте місце, яке вважається щасливим та почесним.

 

Рік Чорного Кролика в елементі води проходить один раз на 60 років. Почнеться він 22 січня і триватиме до 9 лютого 2024 року.

 

Про це інформує Україна молода в останні дні 2022 року. 

 

Вважається, що Кролик дуже миролюбний. Це найкращий період для закінчення конфліктів. Чорний колір символізує жіночу енергію «інь».Стихія води також є доволі м’якою та водночас її не просто підкорити, що вказує на несподівані події та зміни. Тож астрологи стверджують, що рік буде удавано спокійним. Якщо хочете досягнути успіху, важливо бути гнучкими та неконфліктними.

 

Астрологи радять присвятити цей рік зміцненню шлюбу, самотні люди мають більше шансів зустріти свою другу половинку. У рік Кролика підвищується шанс успішного зачаття, вагітності та народження дитини. Також це сприятливий період для навчання.

 

Можливо, рік Кролика не принесе фінансової вигоди, та на противагу цьому забезпечить стабільність та безпеку. Звірятко сприяє тим, хто працює з людьми – юристам, викладачам, медпрацівникам, психологам. Також рік Чорного Водяного Кролика обіцяє бути продуктивним на корисні зв’язки і знайомства.

 

Енергія стихії цього року спонукає людину шукати щастя, сенс життя.

 

Події, що відбувалися в світі 60 років тому, під час попереднього панування Чорного Кролика:

 

У 1963 рокі на планеті відбувалися катастрофи різного масштабу. Цей рік ознаменувався військовими переворотами в Іраку, Південному В’єтнамі, Гондурасі. 

 

У Карибському морі вирував ураган «Флора» - один із найбільш смертоносних атлантичних ураганів в історії людства. 

 

У Югославії стався землетрус, що зруйнував половину міста Скоп’є. Китай визнав, що договір, що забороняє випробування ядерної зброї, підписаний СРСР, США та Великобританією, лише політичний хід лідера СРСР Микити Хрущова, який не бажав, щоб китайці отримали смертоносне озброєння. Між Китаєм та СРСР відбувся ідеологічний розрив. 

 

У листопаді 1963 року було вбито 35-го президента США – Джона Фіцджеральда Кеннеді. 

 

Того ж року «Бітлз» продовжили підкорювати світ, а перша жінка-космонавт вирушила у політ.

 

Овен

У 2023 році ваші мрії здійсняться, якщо ви будете стриманими та дипломатичними. У фінансовій сфері усе буде стабільно. Представники цього знака зодіаку отримають можливість для довгострокових вкладень та додаткових заробітків. Досягнути бажаного кар'єрного підвищення допоможуть наполегливість та вимогливість. Також можливі спалахи необґрунтованої тривожності, які можуть призвести до енергетичних втрат. Тому важливо пам'ятати про відпочинок і не проєктувати проблеми на роботі на сім'ю. В особистому житті Овнам, які є досить раціональними у стосунках, потрібно бути більш щирими та забути про традиційні хитрощі, останні можуть спровокувати неприємні ситуації. Шукайте внутрішню гармонію. Це найкраща порада для тих Овнів, які мріють зустріти другу половинку.

 

Тілець 

Це досить успішних рік для Тельців у діловій сфері. Фортуна усміхатиметься тим, хто діятиме енергійно. Робота стане пріоритетом номер один в житті Тельців у 2023 році. Усі прави вдаватимуться - доходи вочевидь зростуть. Однак попри це, астрологи радять зайве не витрачати кошти. Активність буде корисною навіть для вашого здоров'я. Побільше рухайтеся та не концентруйтеся на негативі. У сімейному житті уникнути конфліктів допоможуть гнучкість та дипломатичність, частіше йдіть на компроміс. Наприкінці літа самотні Тельці можуть зустріти свою другу половинку. Не оминіть своє щастя!

 

Близнюки

Активізація відбудеться в усіх сферах життя. Ваші позиції на роботі посиляться. Цілісне уявлення про ситуацію дозволить ухвалювати правильні рішення. Тож уже в травні ви відчуєте зміни на краще. Однак не дуже розслабляйтеся. Заздрісники постійно триматимуть вас у тонусі, можливі, і складні трудові завдання. Та попри це, ваші фінансові справи значно поліпшяться в 2023 році.

Водночас астрологи радять накопичувати кошти та не витрачати зайвого. Поповнюйте свої сили творчо: походами в кіно чи театр або читанням цікавої книжки. Одруженим Близнюкам зірки радять бути менш вимогливими до партнерів, щоб не загострювати стосунки. А ось самотні представники цього знака матимуть всі шанси знайти своє щастя. 2023 рік обіцяє бути бурхливим, тому будьте уважними до свого здоров'я, спробуйте не накопичувати втому.

 

Рак

2023 рік принесе у ваше розмірене життя радикальні зміни. Багато представників цього знака зодіаку поринуть у вир подій із головою. У такий спосіб ви будете протистояти своєму оточенню, яке докладатиме значних зусиль, щоб зруйнувати ваше звичайне життя. Та попри всі буревії подій, новий рік обіцяє фінансову стабільність, з новою силою спалахнуть почуття до коханої людини.

2023 рік буде вдалим для Раків-підприємців. Доходи зростатимуть. Водночас зірки радять бізнесменам не діяти агресивно, радше, навпаки, використовувати м'який підхід для пошуку альтернативних шляхів заробітку. Будьте уважними до свого здоров'я: вже влітку ви можете відчути емоційне спустошення. Не забувайте відпочивати, правильно харчуватися та уникайте стресів.

 

Лев

Обставини спонукатимуть представників цього знака більше працювати. Бажання досягнути успіху буде пріоритетним. При цьому ви не захочете терпіти критику та контроль. Зірки обіцяють, що вже в другому півріччі ви побачите конкретні результати своєї праці. Влітку астрологи радять зайнятися навчанням та поліпшити свої знання іноземної мови. У найближчому майбутньому це стане в нагоді в професійній сфері.

В особистому житті для одружених Левів 2023 рік обіцяє бути гармонійним, без значних конфліктів та потрясінь. А от самотні Леви можуть розраховувати на доленосну зустріч наприкінці 2023 року. Романтичне знайомство обіцяє увінчатися міцними стосунками.

 

Діва

У новому році на представників цього знака зодіаку чекають значні зміни. Діви наважаться перекроїти своє життя. І в більшості випадків такі перетворення принесуть позитивний результат. Фортуна усміхатиметься тим, хто працює в торгівлі. Утім, у 2023 році справи будуть йти непогано і в інших представників знака. Вам вдасться вдало розпорядитися своїм капіталом. Водночас астрологи радять утриматися від дорогих покупок. Ще одна цікава особливість - в рік Кролика добробут Дів буде пов'язаний із особистим життям. Тобто підтримка та слушні поради коханої людини будуть у нагоді.

Це успішний рік для тих, хто шукає себе. В цей період ви точно зможете знайти справу всього життя. Стосунки з партером розвиватимуться відносно спокійно, щоправда, деякі риси характеру ваших обранців можуть вас дещо здивувати. Тож будьте готові до сюрпризів. Для поповнення життєвих сил, яких катастрофічно бракуватиме, дотримуйтеся правильного харчування та згадайте про заняття спортом, вони точно підуть вам на користь.

 

Терези 

У 2023 році у вашому оточенні з'являться люди, які допоможуть розділити тягар обов'язків. Життя стабілізується. Парадоксально, та саме це дратуватиме представників цього знака зодіаку. Тож настав час знайти для себе нове захоплення або справу. З фінансами у рік Кролика проблем не буде. Щоправда, не слід нехтувати розумним підходом до грошей, а також згадайте про свій дар переконувати. Комунікабельність - це головний ваш козир. Використайте цей час для зміцнення авторитету. У житті сімейних Терезів можливі непорозуміння, часом навіть виникатимуть думки про розлучення. Та зірки радять не квапитися та бути стриманими. Енергії у вас у рік Кролика не бракуватиме, тож спробуйте її концентрувати на позитиві.

 

Скорпіон

Рік Кролика сприятливий для всього нового - нових захоплень, місця проживання, роботи. У 2023 зміни підуть на користь. Більше того, представники цього знака зодіаку будуть у відмінній фізичній формі. Інтелектуальні успіхи теж гарантовано. У фінансовому плані це успішний рік для Скорпіонів-підприємців. Бізнес, який розпочнете у рік Кролика, теж буде вдалим. Загалом добрий прибуток зірки віщують більшості представників цього зодіакального знака. Та попри професійні успіхи, астрологи радять знаходити баланс між роботою та відпочинком. Ви маєте уважно ставитися до свого здоров'я. У 2023 році самотні Скорпіони можуть розраховувати на приємні знайомства. Для нових стосунків найсприятливіший період - друга половина літа.

 

Стрілець

Фінансове питання стане одним із пріоритетних у новому році. Настав час завершувати розпочаті раніше справи. Зірки віщують вам поліпшення фінансової ситуації та кар'єрне зростання. Справжній прорив можливий у квітні та серпні. Рік Кролика по-особливому буде успішним та вдалим для Стрільців-бізнесменів.

У 2023 році ви зможете дозволити собі зробити великі покупки.

 

В особистому житті перша половина року не обіцяє бурхливих романів. А ось тим, хто має другу половинку, слід запастися терпінням та виважено ставитися до непростих ситуацій. Утім, астрологи переконують, що вашої оптимістичної енергії цього року точно вистачить для подолання всіх випробувань та досягнення поставлених цілей.

 

Козерог 

2023 рік буде досить філософським для вас. Цей, відносно спокійний, період спонукатиме до самоаналізу та роздумів. Фінансове ставище буде стабільним, хоча коштів на всі потреби бракуватиме. Але певні труднощі можливі лише в першій половині року, вже влітку ви зможете собі дозволити значні придбання. На роботі може зрости навантаження, проте на доплати не варто розраховувати. Та проявіть терпіння - не поспішайте змінювати роботу. Вже у червні ситуація значно покращиться. В рік Кролика Козероги зможуть насолодитися розміреним сімейним життям. Щоправда, дрібних суперечок теж не уникнути. Утім, ви гідно здолаєте всі перешкоди.

 

Водолій

Про спокійне життя у новому році можна забути. Обставини вимагають від вас рішучості та змін. Ви маєте миттєво реагувати на ситуації, що виникатимуть. Тих, хто зволікатиме зі змінами, чекатимуть додаткові випробування. Це період активних дій, заховатися за красномовними словами не вийде. Уже влітку ви відчуєте задоволення від нових обставин.

У рік Кролика самотні Водолії мають всі шанси зустріти свою долю. Вам не бракуватиме любові та уваги від представників протилежної статі. У 2023 році зірки рекомендують звернути увагу на своє здоров'я. Приділяйте більше часу собі та своєму тілу. Активний відпочинок зовсім не завадить.

 

Риба

Для вас це рік втілення в життя видатних задумів. Ви активно використовуватимете свої таланти, зокрема творчі, для досягнення мети.

Рік Кролика принесе кілька довгострокових проєктів, які стануть для вас вирішальними у майбутньому. Зрештою, вони матимуть і фінансові плоди. Тож проблем із фінансами у 2023 році у представників цього знака зодіаку не буде. Більше того, є всі можливості збільшити доходи. Підтримка рідних та друзів у цей період буде дуже важливою. Ваша віра в ідеали лише зміцниться. На самотніх Риб чекає чимало цікавого. Можливе відновлення старих стосунків.

 

Як повідомляла УМ, повітряні  сили ЗСУ зафіксували переміщення Санта Клауса разом із оленями в повітряному просторі України напередодні Різдва за григоріанським календарем.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бій проти орди і за майбутнє. Що зірки пророкують Україні у 2023 році.