Золото Діамантової ліги виборола Ярослава Магучіх

09:38, 23.08.2024

Олімпійська чемпіонка та чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх пролетіла понад 1,99 м і перемогла у стрибках у висоту в Лозанні. (Фото: соцмережа Х World Athletics)

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото на етапі Діамантової ліги у стрибках у висоту. Етап проходить у місті Лозанна (Швейцарія).

Як інформує УМ, про це повідомили World Athletics у соцмережі Х.

Магучіх з результатом 1,99 м стала першою. Українка хотіла взяти висоту 2,03, але не зуміла.

Ірина Геращенко не змогла взяти висоту 192 см на першому турнірі після бронзи на Олімпійських іграх-2024. Спортсменка завершила етап у Лозанні на 5-му місці.

Цього сезону Ярослава виступала на етапах Діамантової ліги у Стокгольмі та Парижі. Вона виграла обидва змагання.

Магучіх декілька тижнів тому здобула золото на Олімпійських іграх-2024. Ірина Геращенко зуміла завоювати бронзову медаль.

Як повідомляла УМ, Найкраща в стрибках у висоту: Ярослава Магучіх виборола золото на Олімпіаді.