Зазначається, що УАФ запросила футбольних вболівальників з усієї України, аби саме вони оголосили склад нашої збірної. У представленому проморолику оголошення об’єдналися різні покоління:
Отже заявка збірної України на Євро-2024.
Воротарі: 1. Георгій Бущан («Динамо» Київ), 12. Анатолій Трубін («Бенфіка» Лісабон, Португалія), 23. Андрій Лунін («Реал» Мадрид, Іспанія).
Захисники: 22. Микола Матвієнко, 2. Юхим Конопля, 21. Валерій Бондар (усі — «Шахтар» Донецьк), 24. Олександр Тимчик («Динамо» Київ), 16. Віталій Миколенко («Евертон» Ліверпуль, Англія), 13. Ілля Забарний («Борнмут», Англія), 3. Олександр Сваток (СК «Дніпро-1» Дніпро), 4. Максим Таловєров (ЛАСК Лінц, Австрія), 26. Богдан Михайліченко («Полісся» Житомир).
Півзахисники: 7. Андрій Ярмоленко, 19. Микола Шапаренко, 18. Володимир Бражко (усі — «Динамо» Київ), 6. Тарас Степаненко, 20. Олександр Зубков, 14. Георгій Судаков (усі — «Шахтар» Донецьк), 17. Олександр Зінченко («Арсенал» Лондон, Англія), 15. Віктор Циганков («Жирона», Іспанія), 10. Михайло Мудрик («Челсі» Лондон, Англія), 5. Сергій Сидорчук («Вестерло», Бельгія), 8. Руслан Маліновський («Дженоа» Генуя, Італія).
Цікаво, що одразу для 9 гравців цей чемпіонат Європи стане дебютним в кар'єрі. На Євро вперше поїдуть Лунін, Конопля, Бондар, Сваток, Таловєров, Михайліченко, Бражко, Мудрик та Ванат.
Європейська першість пройде в Німеччині з 14 червня до 14 липня. Вже відомі всі його учасники та навіть їхні шанси на перемогу за версією букмекерів.
На груповому етапі українці зіграють проти Бельгії, Словаччини та Румунії. Суперниками німців будуть команди Шотландії, Угорщини та Швейцарії.
Здобувши в минулому році в Таллінні звання абсолютної чемпіонки Європи, на Таїсію Онофрійчук в болгарській Варні чекало непросте завдання по захисту чемпіонського титулу. >>
Фіналом Ліги чемпіонів у Будапешті між чинним чемпіоном «ПСЖ» та амбітним претендентом «Арсеналом» офіційно завершувався клубний сезон у європейському футболі, а після нього головні зірки тепер вирушають до лав своїх збірних на ЧС-2026, котрий стартує вже наступного тижня. >>
Андреас Мальдера — людина іншої ментальності. Італієць, він перший іноземець, якому довірили очолити збірну України. І його дебют на чолі «синьо-жовтих» приніс уболівальникам багато захоплення, оптимізму та надії. >>
Завдяки голам досвідчених Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка товариський поєдинок у польському Вроцлаві завершився з рахунком 2:0 на користь українських футболістів. >>
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у гевівейті Олександр Усик вже повернувся до родини і дякує українському народу за підтримку під час важкого, але переможного поєдинку проти Ріко Верховена. >>