Україна виграла медальний залік Дефлімпіади-2025, фото
Дефлімпійські ігри 2025 року збірна України завершила із сотнею нагород у своєму активі, що допомогло команді виграти медальний залік. >>
В пункті пропуску «Устилуг» учасники марафону «Піднімаю прапор за Україну в НАТО» передали український стяг литовським спортсменам. (Фото Дерприкордонслужби України)
На українсько-польському кордоні 1 липня прикордонники зустріли учасників ультрамарафону, які доставляють прапор з Бахмута на саміт НАТО у Вільнюсі.
Як інформує УМ, про це 2 липня повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.
У пункті пропуску "Устилуг" учасники марафону "Підіймаю прапор за Україну в НАТО" передали український стяг литовським спортсменам. Це відбулось у рамках ультрамарафону, який 25 червня стартував у Києві.
Спортсмени долали маршрут з прапором України, який отримали від українських військових з Бахмута. Зокрема, маршрут пролягав через Київщину, Житомирщину, Рівненщину та Волинь.
Біля пункту пропуску "Устилуг" команда українських бігунів передала стяг друзям з Литви. Вони доставлять український прапор до Вільнюса, де планують його підняти до саміту країн НАТО, який має розпочатися 11 липня.
"Цією акцією ми хочемо привернути увагу світової спільноти до війни в Україні і наблизити її можливість стати 33-м членом Північноатлантичного альянсу НАТО. У Литві люди повісять українські прапори на будинки, на балкони, на мости, коли відбуватиметься саміт НАТО, щоб всі делегації бачили прапори по всіх дорогах, де вони їхатимуть", – зазначає організатор забігу Дамінікас Кубіліус.
Нагадаємо, що 11-12 липня у Вільнюсі відбудеться саміт лідерів держав НАТО, на якому Україна сподівається ухвалення рішення щодо перспективи свого членства.
Вільнюський муніципалітет приєднається до ініціативи підтримки вступу України до НАТО – 7-11 липня у литовській столиці вивісять щонайменше 33 тисячі українських прапорів.
Як повідомляла УМ, Україну запросять до НАТО після війни - Петр Павел.
Дефлімпійські ігри 2025 року збірна України завершила із сотнею нагород у своєму активі, що допомогло команді виграти медальний залік. >>
Катерина Садурська, українська дайверка, встановила новий світовий рекорд із занурення без ласт та додаткового спорядження (Constant Weight No Fins). >>
За повідомленням Посольства України в Японії, професійний сумоїст з Вінниччини Данило Явгусишин (відомий як Аонісікі Арата) став переможцем гранд-турніру у вищій японській лізі сумо - Макуучі. >>
Від титулу WBO відмовився чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик (24−0, 15 КО). >>
У заключному матчі групового раунду відбору на чемпіонат світу-2026 національна збірна України здобула вольову перемогу над командою Ісландії й залишилася у боротьбі за путівку на «мундіаль». >>
Національна хокейна збірна України дебютувала в новоствореному турнірі — Європейському кубку націй. >>