Дмитро Котовський і Анастасія Новосад вибороли бронзові медалі на етапі Кубка світу

16:29, 22.01.2023

Українські фристайлісти завоювали дві медалі на етапі Кубка світу

Україна завоювала дві медалі на етапі Кубка світу з лижної акробатики, що проходить у Ле-Реле (Канада). Бронзові медалі завоювали Анастасія Новосад та Дмитро Котовський

Як інформує Україна молода, про це повідомляє НОК України.

Спочатку на третю сходинку п’єдесталу зійшла Анастасія Новосад, виконавши у суперфіналі подвійне сальто з трьома гвинтами на оцінку 86,71. За крок від п’єдесталу з сумою балів 71,34 зупинилася ще одна наша фристайлістка Ольга Полюк.

Згодом бронзовий почин колеги по збірній підтримав Дмитро Котовський, якому нагороду приніс суперфінальний стрибок «гвинт-гвинт-два гвинти» та сума балів за нього склала 120,81.

Відзначимо, що для Новосад це четверта загалом і друга індивідуальна медаль на Кубках світу. Котовський раніше на п’єдестал цих престижних змагань сходив лише у командній першості.

Як повідомляла Україна молода, на етапі Кубка світу в Рупольдингу українські біатлоністи показали кращий результат у сезоні.