На Європейських університетських іграх українські студенти вибороли 3 місце

13:32, 31.07.2022

Українська-студентська збірна команда. (Фото: Телеграм Сергій Шкарлет)

Третє місце в медальному заліку на Європейських університетських іграх 2022 зайняли українські студенти. Україна виборола друге місце за загальною кількістю медалей та третє – за кількістю "золотих" нагород.

Як інформує УМ, про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Телеграм.

Ігри проходили з 14 до 30 липня у Польщі в місті Лодзь.

Усього Україну представляли 230 студентів із 41 університету країни в 16 видах спорту.

За результатами змагань українська команда виборола 62 медалі:

19 "золотих";

25 "срібних";

18 "бронзових".

"Це надзвичайно високий результат! Студентство України вкотре показує, що є одним із найкращих серед країн Європи. Україна пишається вами – переможцями, призерами та учасниками Європейських університетських ігор.

Упевнений, що ми гідно представимо наші університети та Україну на наступних міжнародних студентських змаганнях", – каже міністр.

Європейські університетські ігри проводять кожні 2 роки, однак через пандемію COVID-19 востаннє їх проводили ще у 2018 році.

Як повідомляла УМ, на студентському чемпіонаті світу з футболу українська збірна виборола срібні медалі.