Чемпіонат України: «Динамо» сенсаційно програло «Ворсклі», фото

00:44, 07.11.2021

"Динамо" зазнало від "Ворскли" першої поразки за рік. (facebook.com/fcdynamoua)

Футболісти київського «Динамо» зазнали принизливої поразки вдома від полтавської «Ворскли» на столичному НСК «Олімпійський» у нинішньому чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги у суботу ввечері.

У матчі 14-го туру динамівці програли з рахунком 1:2.

Про це повідомляє Україна молода.

Голами на столичному НСК «Олімпійський» відзначилися: Вітіньйо (90+5 хвилина) - у господарів; Лукас Ранжел (35) та Олів'є Тілль (74, з пенальті) - у гостей.

На 34-й хвилині після подачі стандарту Ранжел ударом головою відкрив рахунок у грі - 1:0.

На початку другого тайму "Ворскла" була небезпечнішою в атаці.

А на 73-й хвилині після зіткнення Сергія Сидорчука та Руслана Степанюка рефері пішов дивитися ВАР і призначив пенальті у ворота "Динамо", побачивши блокування у капітана динамівців.

З 11-ти метрів Олівьє Тілль без проблем переграв Георгія Бущана - 2:0.

На 80-й хвилині "Ворскла" залишилася у меншості після вилучення за другу жовту картку Кравчука.

Втім, у "Ворскли" була нагода забити і третій гол. Після удару Степанюка з метрів 24-х м'яч поцілив у штангу воріт.

На п'ятій доданій хвилині до основного часу "Динамо" таки пробиває ворота "Ворскли". Після подачі кутового удару гол престижу забив на добиванні Вітінью - 2:1.

Головний тренер «Динамо» сказав після матчу, що це перша поразка за рік, яка рано чи пізно мала трапитися. На його думку, на гру вплинув емоційний стан, розчарування після гри з «Барселоною», передає ФК «Динамо».

Тоді як головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов, визнає, що «динамівці» були втомленими після "Барселони", але вважає, що це його підопічним пощастило, «це був наш день».

«Як ми можемо переграти «Динамо»? Та ж сама історія, коли змагаються «Запоріжець» і «Мерседес». Як «Запоріжець» може обійти «Мерседес», що вийшов далеко вперед, виграти перегони? Чекати коли у «Мерседеса» проб’ється колесо. От і нині сталася подібна ситуація», - каже пан Максимов.