Плавець Крипак здобув «золото» Паралімпіади встановивши світовий рекорд

13:06, 31.08.2021

Крипак приніс 62-гу нагороду в скарбничку українців на Іграх-2020. (Фото: Getty Images.)

Український плавець, 26-річний Максим Крипак, виграв свою четверту медаль на Паралімпіаді в Токіо (Японія).

Харків'янин здобув «золото» на дистанції 100 метрів батерфляєм, встановивши світовий паралімпійський рекорд - 54,15 секунди.

Як інформує УМ, про це 31 серпня повідомили у Держкомспорті України.

До цього Крипак став володарем золотої нагороди на 100-метрівці вільним стилем, «срібла» на дистанції 50 метрів вільним стилем та «бронзи» в естафеті 4х100 метрів вільним стилем.

«Золото» Крипака стало 62-ю нагородою українців на Іграх-2020 (14 золотих, 30 срібних та 18 бронзових).

У цей же день 21-річний український плавець Андрій Трусов став дворазовим чемпіоном Паралімпіади в Токіо (Японія). Представник Донеччини здобув свою другу золоту медаль, вигравши фінал на дистанції 50 метрів вільним стилем.

А бронзовим призером Ігор-2020 у цьому виді став Євгеній Богодайко з Полтави.