Паралімпіада: Роман Полянський і Оксана Зубковська здобули ще два золота

09:30, 29.08.2021

В активі паралімпійської збірної України вже 36 нагород – 10 золотих, 17 срібних і 9 бронзових. (Фото Міністерства молоді і спорту)

Українська стрибунка в довжину Оксана Зубковська здобула золоту медаль на Паралімпіаді у Токіо в неділю.

Тоді як українець Роман Полянський став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо в академічному веслуванні у класі PR1.

Як повідомляє Україна молода, отже наші паралімпійці вибороли для України вже дев’яту і десяті золоті медалі.

Зокрема, представниця Київщини Зубковська виграла фінал у класі Т12 з результатом 5,54 метра.

Тоді як одесит Полянський виборов перше місце в академічному веслуванні у класі PR1.

При цьому, дистанцію 2000 метрів Полянський подолав за 9 хвилин 48,78 секунди, випередивши найближчого суперника із Австралії на 12 секунд.

Отже в активі паралімпійської збірної України вже 36 нагород – 10 золотих, 17 срібних і 9 бронзових.

Як повідомляла «УМ», напередодні Україна здобула одразу 5 золотих медалей у плаванні на Паралімпіаді-2020.