Оксана Шишкова на Паралімпіаді завоювала золоту медаль у біатлоні

12:02, 13.03.2018

Оксана Шишкова стала кращою в біатлоні на Паралімпіаді (National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee / Facebook)

Українська спортсменка Оксана Шишкова на Паралімпіаді в Пхьончхані завоювала золоту медаль у біатлоні.

Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Оксана Шишкова перемогла на змаганнях паралімпійців у біатлоні на дистанції 10 кілометрів серед спортсменів із порушеннями зору.

"Вітаю Україну з п'ятим "золотом"! Наша спортсменка Оксана Шишкова стала найкращою в біатлоні на Паралімпійських іграх-2018!", - зазначив Петро Порошенко у привітанні.

Ольга Прилуцька у цьому виді змагань стала четвертою.

Як повідомляла "УМ", Тарась Радь завоював "золото" у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів та став наймолодшим переможцем української паралімпійської збірної.

Наразі українська збірна посідає третє місце у загальнокомандному заліку, маючи в активі 5 золотих, 4 срібних та 6 бронзових нагород.