Ігор Рептюх переміг на змаганнях лижників на зимових Паралімпійських іграх

08:35, 12.03.2018

Ігор Рептюх під час змагань на Паралімпіаді (EPA-EFE/THOMAS LOVELOCK)

Український лижник Ігор Рептюх виборов золоту медаль на змаганнях на 20-кілометровій дистанції у вільному стилі на зимових Паралімпійських іграх у Пхьончхані.

"Вітаю Ігоря Рептюха та всю українську паралімпійську збірну із "золотом"! Ігор став чемпіоном у лижній гонці на 20 кілометрів. Україно, вперед!", - привітав спортсмена Петро Порошенко.

Ігор Рептюх подолав дистанцію за за 44 хвилини 52,4 секунди.

Друге місце посій французький спортсмен Бенжамін Дав'є, а бронзова медаль дісталася учаснику з Норвегії Хакону Олсруду.

Нагадаємо, "золото" Ігоря Рептюха - третє у скарбничці паралімпійської Збірної України, а на Паралімпіаді-2018 для нього це вже друга нагорода: він виграв "бронзу" у гонці на 7,5 кілометрів стоячи. Також золоті медалі завоювали Віталій Лук'яненко та Максим Яровий.

Після третього дня змагань в активі нашої команди 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Збірна України посідає третє місце в загальнокомандному заліку.