В Україні вперше централізовано закупили алотрансплантати шкіри
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Керівництво МОЗ не бачить підстав переривати січневий локдаун.
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов переконаний, що посилений карантин (запроваджений урядом Шмигаля до 24 січня) не слід переривати, оскільки для цього існують вагомі підстави.
За його словами, продовжувати жорсткий карантин після 24 січня не будуть.
Як повідомляє Україна молода, про це міністр Степанов сказав у коментарі 24 каналу у вівторок.
Зокрема, на запитання телевізійників, чи є підстави станом на вівторок, 12 січня, для продовження посиленого карантину, урядовець відповів: "Обов’язково є".
«Я наполягаю на тому. Я, мої радники, провідні епідеміологи нашої країни наполягаємо щодо продовження цього карантину… По-перше, у нас були січневі свята, які супроводжувалися масовими святкуваннями, переміщенням людей, коли їздили до родичів. Все це потенційно дуже вплине на зростання кількості хворих на COVID-19», - сказав міністр МОЗ.
І додав: «По-друге, у нас є щороку сезонне зростання хворих на грип, яке починається саме в січні і дуже важливо на цьому піку хвороби збити зростання».
Максим Степанов пояснив, що грип передається так само, як і коронавірус. І цю хворобу також можна попередити припиненням контактування між людьми. Тому що і грип, і COVID-19 мають однакові ускладнення.
"Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров'я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему", – підсумував очільник МОЗ.
Нагадаємо, посилений карантин діє в Україні з 8 по 24 січня 2021 року. В уряді назвали це "зимовими канікулами заради безпеки". Тоді як українці скаржаться, що через карантин не мають змоги купити деякі необхідні товари, зокрема, шкарпетки.
За словами головного санітарного лікаря України Віктор Ляшко, саме завдяки забороні на продаж таких товарів люди не поїдуть до супермаркетів за ними й з більшою ймовірністю залишаться вдома, адже ці товари не належать до товарів першої необхідності.
А міністр МОЗ Степанов узагалі заявив, що шкарпетки і футболки варто було купувати завчасно, до локдауну.
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Медичні закупівлі України вперше закупили алотрансплантати шкіри. >>
Голодування може мати погані генетичні наслідки для наступних поколінь – те, чого не вистачає у вашому раціоні, може також впливати на здоров’я ваших нащадків. >>
Чверть дітей віком від 7 до 9 років серед країн Європи, Західної та Центральної Азії мають надмірну вагу, зокрема 11% – ожиріння. >>
Спільно з Міністерством охорони здоров’я Міністерство оборони України представили реформу військово-лікарських комісій (ВЛК), яку впровадять до листопада 2025 року. Її мета — «змінити застарілу систему». >>
Перелік тестів, шкал аналізу та методик, за якими реабілітологи зможуть оцінювати функціонування пацієнта, що потребує реабілітації затвердило Міністерство охорони здоров’я України. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>