Містечко Хансена у Тарасівці: унікальний проект для переселенців

12:57, 22.09.2024

Містечко Хансена у Тарасівці - проект, який створив і успішно втілює в життя Дел Лой Хансен та його команда. (facebook.com/president.ukraine)

Дорогі Українці, вчора разом з Катериною відвідали містечко Хансена у Тарасівці - унікальний проект, який створив і успішно втілює в життя наш дорогий друг Дел Лой Хансен та його прекрасна команда.
 
Завдяки невтомній роботі - а головне, завдяки фінансовій підтримці родини Хансенів - тисячі українських родин переселенців, вдов, родин військових та війсковополонених, багатодітних родин та родин, які виховують дітей з особливими потребами, отримали житло і можливість відновити своє життя.
 
Я був глибоко зворушений зустріччю з багатьма новими мешканцями містечка - українцями і україночками з Маріуполя, Волновахи, Мелітополя та багатьох інших зруйнованих міст України - а також почути їхні історії, розповіді про їхні надії та мрії.
 
Ми бачили сім'ї з новонародженими дітьми, зустрічалися з прекрасними вчителями, які прагнуть повернути до нормального життя своїх учнів, відвідали креативні укриття для діток. 
 
 
Ми надзвичайно були захоплені спортивними спорудами містечка та вражені планами побудувати школу на 1200 учнів, нову поліклініку та лікарню для людей, які потребують протезування.
 
З такими партнерами як Делл Лой, які так щиро вірять в Україну, ми як ніколи впевнені, що ми переможемо це московське лихо.
 
 
Сердечно вдячний нашим дорогим американським друзям за цей приклад любові, підтримки, поваги, справжнього братерства і єдності - у складні часи випробувань.
 
Дякую родині Хансенів - Делл Лою та Джулі - які вперше приїхали до України у травні 2022 року, відгукнувшись на наш біль - і які з того часу живуть з Україною у серці. 
 
Разом переможемо! 
 
 
  • За отруєнням Віктора Ющенка ймовірно стоїть росія - розвідка США

    Цей страшний злочин підірвав здоровʼя Ющенка, перший рік його президентства був пеклом, з постійними лікарнями і десятками операцій. Але він вистояв, зробив все, для усвідомлення суспільством трагедії Голодомору, відстоював проєвропейський вектор розвитку країни >>

  • Українська дилема Трампа

    Суперечлива і драматична інтрига виборів у США завершилася обранням президентом Дональда Трампа . Кампанія ще тривало буде аналізуватися у пошуках відповідей на причини поразки К. Харріс і перемоги Д. Трампа. >>

  • Війна росії з Україною почалася 107 років тому

    Перші кроки як агресор більшовицька Росія зробила не 7-го, а 11 листопада 1917 року. Через три дні після проголошення в Києві незалежної Української Народної Республіки, що сталося 8 листопада. >>

  • Хейтером може стати кожен: не реагуйте і не вступайте в пусті суперечки

    Якщо хтось думає, що хейт – це джерело сили та енергії, то помиляється. Це болото, трясовина, в якій чим більше «дій» – тим більше людина загрузає і тоне, не може дихати, почувається брудною і паралізованою. >>

  • Трамп тріумфує. Історичний камбек

    Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>