Ми воюємо з Росією і знаємо, чому вона програє - командир «Азову»
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>
Після нападу зловмисник заволодів автоматом військовослужбовця та втік разом із одним з мобілізованих військовозобов'язаних. (Фото: сайт Нацполіції)
Невідомий у Пирятині застрелив з мисливської рушниці військовослужбовця Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Як інформує УМ, про це 1 лютого у Фейсбуці повідомляють Сухопутні війська Збройних сил України.
Згідно з повідомленням, 1 лютого на автозаправній станції в Пирятині під час супроводу військовозобов'язаних до 199-го навчального центру стався збройний напад на військовослужбовця ТЦК.
Невідомий чоловік у сірій балаклаві та піксельних брюках підійшов до військовослужбовця і, погрожуючи мисливською рушницею, вимагав віддати зброю. Отримавши відмову, зловмисник вистрілив у військовослужбовця. Внаслідок важкого поранення солдат загинув на місці.
Після нападу зловмисник заволодів автоматом військовослужбовця та втік разом із одним з мобілізованих військовозобов'язаних.
Командування Сухопутних військ рішуче засуджує цей кричущий злочин та вимагає найсуворішого покарання для винних. Вбивство військовослужбовця під час виконання службового обов’язку є тяжким злочином, який має бути розслідуваний у найкоротші терміни.
На місці події працюють правоохоронні органи, тривають оперативно-розшукові заходи.
У Полтавській області введена спеціальна операція "Сирена", здійснюється взаємодія з військовими структурами та правоохоронними органами суміжних регіонів.
Командування Сухопутних військ висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого військовослужбовця і запевняє, що його смерть не залишиться безкарною.
В Сухопутних військах закликають громадян надавати будь-яку інформацію, яка може допомогти у встановленні місцеперебування нападника та військовозобов’язаного, що зник разом із ним.
Згодом стало відомо, що правоохоронці затримали чоловіка, який застрелив військового РТЦК на автозаправній станції в м. Пирятин на Полтавщині під час супроводу військовозобов'язаних до 199 навчального центру.
Про це повідомили в департаменті комунікацій поліції Полтавської області.
Додамо, що в Харкові ввечері 13 січня троє людей перегородили дорогу транспортному засобу із мобілізованими та влаштували бійку з працівниками ТЦК, одного нападника затримали правоохоронці.
Як повідомляла УМ, Блогери та медіа начувайтесь: у Сухопутних військах пригрозили кримінальними справами за інсинуації щодо ТЦК.
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
Так, у Києві забіг відбувся на території Виставкового центру. А от у місті Лева - у Стрийському парку. На старт вийшло чимало ветеранів та діючих військовослужбовців. >>
У селі Генічеська Гірка на тимчасово окупованій території Херсонської області українські спецпризначенці Центру спецоперацій "А" СБУ вразили штаб ФСБ рф. >>
У тимчасово окупованому Сніжному на Донеччині пілоти Сил безпілотних систем уразили центр підготовки операторів БПЛА для російської армії: окупанти втратили загиблими щонайменше 65 військових, зокрема, начальника центру на позивний "Бурий". >>
У трьох областях в головних управліннях Національної поліції 20 травня одночасно було проведено слідчі дії. >>