«Центр 795»: надсекретний підрозділ спецслужб рф «курує» політичні вбивства за кордоном
Після 2022-го в рф створили секретний підрозділ для вбивств і викрадень за кордоном. >>
Відміна масок виявилася передчасною
Уряд Ізраїлю вирішив повернути обов’язкове носіння захисних масок з початку наступного тижня на тлі зростання захворюваності на COVID-19, спричинене, зокрема, небезпечним штамом Delta.
Як інформує УМ, про це повідомили в The Times of Israel.
Координатор боротьби з коронавірусом в Ізраїлі Нахман Аш також закликав жителів країни відмовитися від поїздок за кордон, особливо з дітьми, які не були вакциновані від COVID-19.
За його словами, неможливо запобігти поширенню нових штамів у країні, доки кордони залишаються відкритими, враховуючи, що колективного імунітету у ізраїльтян поки що немає. Він сформується після того, як імунізують 80% громадян.
Водночас закривати кордони уряд не планує.
Станом на вечір 24 червня в Ізраїлі виявили 169 нових випадків інфікування, що стало найвищим щоденним показником за кілька місяців.
Нагадаємо, що дещо раніше уряд Ізраїлю переніс відкриття кордонів для вакцинованих від коронавірусу туристів до 1 серпня.
Загалом із початку пандемії в Ізраїлі зареєстрували понад 840 тис. інфікованих, померли 6,4 тис. тих, хто заразився, одужали понад 833 тис. осіб.
Ізраїль вважається одним із лідерів серед інших країн за темпами вакцинації від COVID-19.
За даними сайту Worldometer, у світі станом на ранок 25 червня зафіксували 180 775 213 випадків зараження коронавірусом. Зокрема, виявлено 3 916 202 смерті, одужали 165 423 065 осіб.
Після 2022-го в рф створили секретний підрозділ для вбивств і викрадень за кордоном. >>
Можливість відправити спецпризначенців до Ірану, щоб захопити його запаси збагаченого урану, обговорюють США та Ізраїль. >>
Безумовної капітуляції» вимагає Президент США Дональд Трамп відкидаючи будь-яку угоду з Іраном. >>
Під час засідання, на якому Асамблея експертів із 88 високопосадовців Ірану мали визначитися з кандидатурою нового Верховного лідера держави, Ізраїль атакував будівлю в якій вони зібралися. >>
Унаслідок ранкових ударів в Ірані 28 лютого загинули Верховний лідер Ірану Алі Хаменеї та командувач Корпусу вартових ісламської революції Ірану генерал Мохаммад Пакпур. >>
Вранці 28 лютого Ізраїль розпочав операцію з бомбардування столиці Ірану Тегерана – це спільна операція зі збройними силами США. >>