В Україні стартував перший етап запуску Єдиного держреєстру домашніх тварин, фото
В Україні стартував перший етап запуску Єдиного державного реєстру домашніх тварин, у межах якого ветеринарним лікарям відкрили авторизацію. >>
Найближчим часом Україна має отримати 117 тис. доз вакцини Pfizer.
Заступник міністра МОЗ, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко запевняє, що глобальна ініціатива COVAX вирішила виділити додаткові 947,7 тис. доз вакцини проти коронавірусної інфекції, розробки Pfizer-BioNTech.
Як повідомляє УМ, про це пан Ляшко повідомив у соцмережах у середу.
За його даними, орієнтовні терміни поставки цієї вакцини - до кінця червня.
Державний санлікар нагадав, що найближчим часом Україна має отримати 117 тис. доз вакцини Pfizer. Ця вакцина буде використана для щеплення осіб, які перебувають в інтернатних закладах та будинках для літніх людей, а також персоналу установ.
Водночас, Pfizer Inc та BioNTech SE заявили у середу, що їхня вакцина проти COVID-19 була безпечною і ефективною та давала стійкі реакції на антитіла в осіб віком від 12 до 15 років.
У випробуваннях вакцини взяли участь 2260 підлітків віком 12-15 років. У групі, де учасники приймали плацебо, коронавірус був виявлений у 18 осіб. У іншій групі учасників, які отримали вакцину, не захворіла жодна людина. У компанії заявили, що таким чином вакцина показала 100%-ву ефективність у запобіганні COVID-19 у підлітків.
Загалом учасники добре перенесли вакцинацію, серйозних побічних ефектів не спостерігалося. Випробування показали, що легкі побічні ефекти у підлітків були такі ж, як і у осіб 16-25 років - біль у місці ін’єкції, головний біль, лихоманка та втома.
Тепер Pfizer/BioNTech мають намір подати заявку в FDA на екстрене використання вакцини для підлітків старше 12 років. На сьогодні день вакцина затверджена до застосування для людей старше 16 років.
Раніше у федеральному Центрі із контролю і профілактики захворювань США заявили, що вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer і Moderna виявилися вкрай ефективними в реальних умовах: цей показник у них на рівні 90%.
Перша з двох доз вакцини запобігла 80% заражень, а друга – 90%. Обидва препарати вводяться у вигляді двох ін’єкцій з проміжком у кілька тижнів.
Як повідомляла «УМ», вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року.
Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.
На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові.
Також в Україну прибуло 215 тис. доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
В Україні стартував перший етап запуску Єдиного державного реєстру домашніх тварин, у межах якого ветеринарним лікарям відкрили авторизацію. >>
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Одному з підрозділів Національної гвардії, який зараз захищає Україну, черкащани передали на фронт сучасний мобільний шпиталь. >>
Новий підхід до відновлення втраченого зору в людей створено науковцями. >>
На отриманні хабаря у $2 тисячі в Києві правоохоронці затримали заступницю голови Центральної МСЕК, яка обіцяла військовозобов’язаному за цю суму оформити інвалідність. За даними джерел "Української правди" у правоохоронних органах, йдеться про 54-річну Ліану Левченко. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>