Збитий літак: Алієв вимагає від росії компенсації та визнання провини
Ще 27 грудня Президент Азербайджану Ільхам Алієв зажадав вибачень і визнання провини від російської сторони. >>
Кадри масового придушення мирних акцій протесту на підтримку Олексія Навального в Росії вразили лідерів Європи.
Міністри закордонних справ країн Євросоюзу обговорять ситуацію в Росії та свої подальші кроки щодо реагування на масові і жорсткі затримання поліцією учасників акцій на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального.
Наразі ж занепокоєння з приводу подій в найбільших містах Росії, де відбулися акції протесту під гаслом «Свободу Навальному!», висловив лише високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель, передає Україна молода в суботу.
«З тривогою спостерігаю за розвитком подій у Росії. Я шкодую про масові затримання, непропорційне застосування сили, відключення інтернету і телефонного зв'язку", - заявив пан Боррель.
Тоді як президент Литви Гітанас Науседа жорстко розкритикував брутальне придушення мирних акцій протесту.
"Литва рішуче засуджує жорстокі арешти мирних демонстрантів, які підтримують Навального в Росії. Відмова в праві на політичну опозицію - це повернення до сталінської епохи. Незаконно затримані учасники протесту, в тому числі дружина Навального, повинні бути негайно звільнені", - наголосив пан Науседа.
Зауважимо, що станом на 21.30 по всій Росії, а також в окупованому нею Криму, продовжувалися розгони демонстрацій і затримання їхніх учасників.
Російський правозахисний портал «ОВД-Инфо», який відстежує долю затриманих на акціях протесту в Росії, посилаючись на дані із понад сотні міст, інформує, що на цей час має дані про 2250 затриманих.
І ці дані не повні, зокрема й через те, що в великих містах є зриви в роботі мобільного зв’язку й інтернету, а також через те, що протистояння на цей час іще тривають.
Як повідомляла «УМ», під час акції протесту в Москві було затримано Юлію Навальну – дружину арештованого опозиціонера. Щоправда через кілька годин її відпустили без пояснення причин.
Російські силовики з самого ранку 23 січня почали жорстко затримувати та бити учасників мітингів під гаслом «Свободу Навальному!», які були заплановані опозицією по всій країні.
Ще 27 грудня Президент Азербайджану Ільхам Алієв зажадав вибачень і визнання провини від російської сторони. >>
Приймально-передавальні пристрої були на танкері Eagle S, який Фінляндія затримала за підозрою у звʼязках з російським тіньовим флотом та причетності до пошкодження підводних морських кабелів. Вони перетворили судно на шпигунський корабель для рф. >>
Повітряні Сили ЗС України разом з іншими складовими Сил оборони 26 грудня завдали удару по захищеному об’єкту збройних сил рф у Орловській області. >>
Контррозвідка Служби безпеки запобігла масштабним диверсіям на об’єктах Укрзалізниці. За результатами спецоперації викрито і нейтралізовано агентурну мережу гру рф, яка мала «замовлення» на серію підривів залізничних колій, через які озброєння і техніка для ЗСУ постачаються на фронт. >>
Правитель росії володимир путін відкинув пропозицію, яку розробляє команда новообраного президента США Дональда Трампа, щодо можливого мирного плану. >>
Понад 8620 уламків кораблів у португальських водах виявив підводний археолог і дослідник з Університету Нова в Лісабоні Александр Монтейро. Уламки після корабельних аварій розкидані вздовж узбережжя материкової Португалії, Азорських островів і Мадейри. >>