Пісенна мандрівка Бразилією: знак з писанкою і пам’ятник Тарасу Шевченку
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Магнітуда землетрусу складала 6,2 бала.
У п'ятницю, 15 січня, в Індонезії на острові Сулавесі стався землетрус. Внаслідок трагедії загинули щонайменше 35 людей. Наразі також відомо про 600 постраждалих.
Кількість загиблих у найближчий час може зрости, інформує The New York Times.
Рятувальники Сулавесі розповіли, що багато людей можуть бути поховані під уламками будівель. Щоб підняти тіла, знадобиться час.
Магнітуда землетрусу складала 6,2 бала. Його епіцентр був розташований неподалік від міста Мажен на глибині 10 кілометрів.
Сильні підземні поштовхи люди відчули через декілька годин після меншого землетрусу.
Люди у паніці залишали свої домівки та намагалися знайти притулок. За даними місцевих ЗМІ, наразі тимчасове помешкання шукають сотні людей.
Внаслідок землетрусу постраждали щонайменше 60 будівель. Серед них – 2 готелі, офіс губернатора та торговий центр.
Повідомлень про цунамі наразі немає. Однак місцеві фахівці побоюються, що після землетрусу на певних територіях ще можуть відчуватися сильні підземні поштовхи. Вони здатні спровокувати нове стихійне лихо.
Як повідомляла УМ, у Хорватії зранку 30 грудня стались 3 нові землетруси. Поштовхи у країні фіксують 3 добу поспіль. Через руйнацію міста людям довелось ночувати на вулицях.
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>
Гіпотетична поява солдатів КНДР на російсько-українському фронті щонайменше підвищила градус кипіння у світовому інформаційному просторі. >>
Світ завмер в очікуванні виборів президента США, результати яких матимуть великі геополітичні наслідки для всієї цивілізації. >>
Щонайменше дев'ять випадків, коли судна "тіньового флоту" росії, починаючи з 2021 року, залишали нафтові розливи у світових водах, виявили журналісти. Імовірним джерелом був танкер "Іннова", який в той час перевозив 1 мільйон барелів санкційної російської нафти з росії. >>
Створення фонду фінансового посередництва (FIF) для підтримки України схвалила Виконавча рада Світового банку. >>