Україна запровадила санкції проти 656 морських суден «тіньового флоту»
Указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 суден, які є частиною тіньового флоту рф, 13 грудня підписав президент України Володимир Зеленський. >>
МЗС Росії звинуватило в упередженості результати експертизи Організації із заборони хімічної зброї
Міністерство закордонних справ Росії звинуватило в упередженості результати експертизи Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), які підтвердили, що російського політика Олексія Навальний отруїли речовиною з групи «Новачок».
Росія бачить у цьому "заздалегідь спланований конспірологічний сценарій", повідомили на сайті російського МЗС.
У російському відомстві заявили, що нададуть державам-учасницям ОЗХЗ "хронологію залаштункових маніпуляцій основних дійових осіб цієї вистави".
"Фантастична, по суті, історія, ініційована з подачі Берліна його євроатлантичними союзниками укупі з керівництвом Технічного секретаріату ОЗХЗ, отримала своє продовження за заздалегідь спланованим конспірологічним сценарієм", - мовиться у заяві.
6 жовтня Організація із заборони хімічної зброї оприлюднила висновок щодо отруєння Олексія Навального. У ньому вказано, що у біоматеріалах російського опозиціонера виявили сліди агента, подібного до інших з групи "Новачок".
Після цього уряд Німеччини заявив, що найближчими днями обговорить "наступні кроки" з ОЗХЗ та європейськими партнерами. Водночас лабораторії у Франції та Швеції підтвердили отруєння Навального нервовим агентом з групи "Новачок" ще 14 вересня.
Напередодні ОЗХЗ підтвердила, що Навального отруїли речовиною з групи «Новачок». Отруту виявили в його біомедичних пробах. Речовина, якою його отруїли, формально не заборонена, але за своєю структурою подібна до двох хімікатів з групи «Новачок». Їх заборонили у листопаді 2019 року.
Як повідомляла УМ, Олексій Навальний заявив, що до його отруєння причетний особисто президент Росії Володимир Путін.
після отруєння опозиціонера Олексія Навального російська Держдума вирішила спільно з Німеччиною проводити розслідування цієї події. Новину про це опублікували на офіційному сайті Держдуми, але потім вона безслідно зникла.
Олексій Навальний перебував в німецькій клініці "Шаріте" з 22 серпня. До цього він був госпіталізований з літака до лікарні в Омську з ознаками отруєння і в комі.
Після проведення лабораторних тестів федеральний уряд Німеччини оголосив про однозначні докази присутності в організмі російського опозиціонера хімічного нервового агента групи «Новічок".
У вівторок Навальний опублікував в Інстаграм перше після отруєння повідомлення і розповів, що вже може дихати самостійно.
23 вересня Навального виписали з лікарні.
Указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 суден, які є частиною тіньового флоту рф, 13 грудня підписав президент України Володимир Зеленський. >>
Українські безпілотники в ніч на 12 грудня атакували російське місто Ярославль, що розташоване на північний схід від Москви за понад 700 кілометрів від державного кордону з Україною. Внаслідок удару спалахнула пожежа на території місцевого нафтопереробного заводу. >>
Російські окупанти запускають нову хвилю мілітаризації дітей на тимчасово окупованих територіях, знизивши вік військової присяги до 14 років. >>
Відомого російського археолога, працівника Ермітажу Олександра Б., якого Україна оголосила в міжнародний розшук за проведення незаконних археологічних досліджень в окупованому Криму –затримали в Польщі. >>
Нафтовидобувну платформу ім. Філановського, що належить компанії "Лукойл-Нижневолжскнефть", вразили далекобійні дрони Центру спецоперацій "Альфа" СБУ. >>
Українські безпілотники в ніч на 11 грудня атакували російське місто Великий Новгород. За попередніми даними, під удар потрапив хімічний завод, на території якого спалахнула пожежа. >>