Пісенна мандрівка Бразилією: знак з писанкою і пам’ятник Тарасу Шевченку
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований серед українців в Італії.
Про це заявив мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, передають італійські портали Cremonaoggi та Fanpage
"Кілька днів тому дівчина прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів",- сказав він.
Як повідомляє BBC, кількість хворих в Італії внаслідок 25-відсоткового стрибка у статистиці заражених протягом доби зросла до 400.
В Італії зафіксували дванадцяту смерть від коронавірусу: помер 70-річний у регіоні Емілія-Романья, проживав у Ломбардії.
Перші випадки Covid-19 зафіксували в Греції, Пакистані, Норвегії, Фінляндії, Бразилії, Румунії.
Перший випадок захворювання в Греції виявили у 38-річної жінки, яка повернулася 23 лютого додому з північної Італії.
Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я, 10-15 людей, із якими спілкувалася пацієнтка, помістили на карантин.
Влада Пакистану заявила про перші два випадки зараження. Один із них виявили в Карачі у 22-річного чоловіка, який приїхав з Ірану.
У Норвегії підтверджений перший випадок коронавірусу у громадянина, який повернувся з Китаю в кінці минулого тижня. Весь цей час він перебував удома на "самокарантині".
Про позитивний результат перевірки на коронавірус повідомили в університетській лікарні Гельсінкі 26 лютого ввечері.
Згідно з повідомленням, жінка "працездатного віку" підхопила вірус під час поїздки до Мілана.
Міністр охорони здоров'я Бразилії також підтвердив перший випадок Covid-19 в країні. 61-річний бразилець повернувся в Сан-Паулу 22 лютого після поїздки в Італію.
У день приїзду у нього не було симптомів і він провів вихідні зі своєю сім'єю, і лише в понеділок, 24 лютого, поїхав у поліклініку.
У МОЗ Румунії заявили про перший випадок захворювання - у чоловіка на південному заході країни. Згідно з повідомленням, пацієнт контактував у Румунії з туристом із Італії на початку лютого. Хворого переведуть в інфекційне відділення шпиталю в Бухаресті.
Крім того, нові випадки захворювання виявили в Німеччині. 25-річний чоловік у Баден-Вюртемберзі на південному заході країни захворів після поїздки в Мілан, іще один чоловік на півночі Німеччини – у критичному стані. В цілому п'ять нових випадків коронавірусу на заході і півдні Німеччини - в цілому близько 20 - означало, що захворювання, схоже, переходить на новий етап, заявив в середу міністр охорони здоров'я Єнс Спан
"Ланцюги інфекції частково не відслідковуються, і це новина", - сказав Спан.
Він застеріг від непотрібної паніки, сказавши, що "не кожен кашель - це випадок коронавірусу". Спан додав, що Німеччина добре оснащена ізоляторами в лікарнях, якщо вони потрібні в більшій кількості.
"Ми діємо швидко і адаптуємо нашу реакцію до поточної ситуації, і, на жаль, я повинен сказати, що ситуація змінилася за останні години", - сказав він.
26 лютого міністр охорони здоров’я Грузії заявила про перший випадок захворювання на вірус. Пацієнт - у віці близько 50 років, приїхав з Ірану через Азербайджан. Симптоми у нього виявили на кордоні.
Станом на 5:50 четверга загальна кількість померлих від пневмонії, викликаної новим коронавірусом COVID-19, в Китаї зросла до 2,744. Всього у світі загинула 2,801 особа, повідомляє УМ з посиланням на Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США).
Кількість заражених в Китаї досягла 78,497 людей. Всього у світі — 82,164. У свою чергу, одужали за останніми даними 32,831 людина.
Таким чином, за добу у Китаї померло 29 осіб, коли за його межами внаслідок хвороби померли 12 осіб. Кількість інфікованих за добу у Китаї склала 433 осіб, коли у світі (не враховуючи КНР) це число становить 737.
Країнами з найбільш швидким поширенням коронавіруса залишаються Китай, Південна Корея та Італія.
Понад 600 тисяч населення українського походження живе у Бразилії. >>
Спалах рідкісних грибкових захворювань стрімко шириться по всьому світу. Цьому сприяють наслідки пандемії Covid-19 та зміни клімату, адже грибки, схоже, адаптувалися до більш високих температур. >>
Гіпотетична поява солдатів КНДР на російсько-українському фронті щонайменше підвищила градус кипіння у світовому інформаційному просторі. >>
Світ завмер в очікуванні виборів президента США, результати яких матимуть великі геополітичні наслідки для всієї цивілізації. >>
Щонайменше дев'ять випадків, коли судна "тіньового флоту" росії, починаючи з 2021 року, залишали нафтові розливи у світових водах, виявили журналісти. Імовірним джерелом був танкер "Іннова", який в той час перевозив 1 мільйон барелів санкційної російської нафти з росії. >>
Створення фонду фінансового посередництва (FIF) для підтримки України схвалила Виконавча рада Світового банку. >>