Інститут нацпам’яті очолила Юлія Гнатюк
Виконуючою обов'язки голови Українського інституту національної пам'яті (УІНП) кабінет міністрів України призначив Юлію Гнатюк . >>
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає чинних міністрів професіоналами, однак з кожним треба познайомитися ближче, щоб дізнатися, чи спроможні вони зробити щось нове для України.
Про це він заявив під час інтерв’ю "Сніданку з 1+1".
"Це провокація, а не питання. Чесно кажучи, я не знаю їх дуже близько, це не моя команда, ми не пройшли якийсь тривалий час роботи. Я впевнений, що там є професіонали, тому уряд і залишається зараз працювати. Я думаю, що за ці 2 місяці, до нових виборів, за 2,5 місяці до створення нового уряду, ми познайомимося ближче, і я зрозумію, хто з цих людей дійсно спроможний зробити щось нове для України. Бо тут не кроки треба (робити), тут – стрибки", - зазначив Зеленський.
На запитання щодо виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун Зеленський повідомив, що до неї ставляться "по-різному".
"Супрун? Ха-ха-ха. Ну, по-різному до неї ставляться. Ви ж знаєте – да? – як її називають? Ну, слава Богу, у мене є інший лікар, у моєї сім'ї", - сказав Зеленський.
Що стосується міністра освіти Лілії Гриневич, то Зеленський розповів, що особисто з нею не знайомий, але "чув, що вона непогана дуже".
Водночас, міністра закордонних справ Павла Клімкіна він вважає фаховим дипломатом і навіть пропонував лишитися на цій посаді, однак очільник МЗС вирішив піти в українську політику.
Як повідомляла УМ, Верховна Рада України не підтримала відставку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на позачерговому засіданні.
В.о. глави МОЗ Уляна Супрун планує залишитися в Україні і продовжувати тут працювати, навіть якщо після завершення виборів не буде виконувати обов’язки міністра.
Виконуючою обов'язки голови Українського інституту національної пам'яті (УІНП) кабінет міністрів України призначив Юлію Гнатюк . >>
Вранці 21 грудня Президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив низку послів, і ще п’ятьох призначив. >>
Аби Україна могла вистояти проти агресії рф, міжнародні партнери надають суттєву допомогу, й наша країна докладе всіх зусиль, аби наступного року бути достатньо сильною для справедливого завершення війни шляхом дипломатії. >>
Центр глобальних урядових технологій (Global Government Technology Centre, GGTC Kyiv), який став другим у світі GovTech-центром після Берліна, відкрив у Києві Всесвітній економічний форум. >>
За програмою Ukraine Facility Україна отримала 4,1 млрд євро від Європейського Союзу – це вже другий регулярний платіж, виділений Європейською комісією в межах цього інструменту. >>