У Чорному морі підводний дрон атакував танкер Altura тіньового флоту рф
Поблизу берегів Туреччини в Чорному морі стався вибух на танкері російського тіньового флоту ALTURA. >>
Макса Барських та Світлана Лобода розважать фанатів в країні-агресорі та отримують російські премії
Українські виконавці Світлана Лобода і Макс Барських стали учасниками чергового російського фестивалю, який 15 липня стартував у Санкт-Петербурзі.
Світлана Лобода і Максим Барський розважали публіку фестивалю, організованого длч фанатів російської соцмережі "Вконтакті", яку в Україні визнали бізнесом окупанта та заборонили.
Фото та відеозаписами артисти поділилися у соцмережах.
Українських користувачів обурила така безпринциповисть представників вітчизняної естради, про що вони відписалися в коментарях.
Нагадаємо, в Україні рішенням РНБО на соцмережу "Вконтакті", що входить до корпораці Mail.ru Алішера Усманова наклали санкції, адже її вважають бізнесом окупантів.
Активісти в Одесі намагалися зірвати виступ артистки через її концерти в Росії, тоді Лобода тікала від розлючених людей на катері, що вийшов у море.
Поблизу берегів Туреччини в Чорному морі стався вибух на танкері російського тіньового флоту ALTURA. >>
У Ленінградській області росії в порту Усть-Луга, після атаки безпілотників виникла пожежа. >>
Про масовану атаку безпілотників, "пошкодження ємності з паливом" і пожежу в порту Приморська заявили в Ленінградській області російської федерації. >>
У Російській Федерації невдоволені – скаржаться через наймасштабніший наліт дронів за рік. >>
Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил безпілотних систем ЗСУ затримала агента, який одночасно працював на фсб рф та розвідку прикордонної служби республіки білорусь. >>
Авіабудівний завод “Авіастар”в Ульяновській області та авіаремонтний завод у Новгородській області російської федерації уразили Сили оборони України. >>