Рубікон «Гуляй-Поле»: там, де нащадки запорозьких козаків та братчиків славного Махна стирають окупантів на попіл
Гуляйполе — серце коле... Відлуння раннього дитинства — слова популярної серед молоді пісні «Як згадаю, серце коле: >>
Зазначена реліквія – це Державний Прапор України, що майорів над «Азовсталлю» та, як і поранені воїни, був урятований із пекла сталеварні. (facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine)
Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов передав до експозиції «Україна – розп’яття»: Державний Прапор України, що майорів над «Азовсталлю».
Дану експозицію розгорнуто у Національному музеї історії України у Другій світовій війні.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє ГУР Міноборони в суботу.
«Щоб передати на довічне зберігання реліквію, що невдовзі стане титульним експонатом музейної колекції свідчень російсько-української війни, разом із генерал-майором Кирилом Будановим до музею завітали захисники Маріуполя.
Зазначена реліквія – це Державний Прапор України, що майорів над «Азовсталлю» та, як і поранені воїни, був урятований із пекла сталеварні», - йдеться у повідомленні.
Під час церемонії передачі Прапора керівник вітчизняної воєнної розвідки висловив упевненість, що настане час, коли цей прапор, уже як музейний експонат, знову побуває у вільному українському місті Маріуполь.
Зазначається, що на заході були й дружини оборонців Міста-героя – тих, хто дотепер у полоні.
«Неймовірну силу духу та незламності випромінюють ці мужні жінки. Вони сповнені наснаги й упевненості, вони борються й боротимуться за своїх чоловіків-героїв», - наголошують військові розвідники.
Як повідомляла «УМ», український рок-гурт KOZAK SYSTEM презентував нову пісню «Азов – сталь» , яку присвятив героїчним захисникам Маріуполя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Азовсталь» - найбільша поразка в історії рф.
Гуляйполе — серце коле... Відлуння раннього дитинства — слова популярної серед молоді пісні «Як згадаю, серце коле: >>
4 листопада 1885 р. в с. Георгіївці (тепер Мар’їнської міської громади Покровського р-ну Донецької обл.) народився Михайло МАЛАШКО, член Центральної Ради, заступник комісара Донецького басейну від УЦР, отаман Вільного козацтва Луганська (1917 – 1918), отаман куреня Донецького кряжу (1918 – 1919). >>
В Україні створюють документальний фільм "Грім серед ясного неба" про життя військових льотчиків. >>
У день Захисників України, 14 жовтня 2020 року о 8:45 год, помер ветеран АТО Микола Микитенко, який вчинив акт самоспалення в Києві. >>
Ушанування Божої Матері як покровительки українського війська має давні традиції. >>
Служив у артилерійському розрахунку бригади. Бував на полях битви на Донбасі, на Сході та Півдні України. На жаль, його останнім пунктом стали поля Курщини. >>