Лікарі одеського ТЦК масово видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Бути сталевим - це можливість служити пліч-о-пліч із кращими. (facebook.com/GeneralStaff.ua)
Танкові підрозділи 1-ї окремої танкової Сіверської бригади – ударна сила українського війська.
Сама лише поява їхніх бойових машин на полі бою – підтримує та збадьорює нашу піхоту, на ворога – наводить жах.
Як інформує Україна молода, про це нагадує Генштаб ЗСУ з нагоди Дня танкових військ у суботу, 14 вересня.
«Танкісти 1 окремої танкової Сіверської бригади – воїни, яким доводилося працювати прямим наведенням на дуже близьких відстанях до ворога та успішно виконувати поставлені завдання; це люди, які навіть бувши у меншості, хитрістю та розумом долали і долають подекуди переважаючі сили супротивника; це чоловіки, руки яких завжди забруднені, але їх бойові машини в ідеальному стані», - йдеться у повідомленні.
При цьому, танковий екіпаж - це втілення злагодженості, єдності, взаємодопомоги та взаємоповаги.
У ГШ додають: «Бувають моменти, коли погляди бійців можуть відрізнятися, але під час виконання бойової задачі - командир, навідник, механік-водій працюють як єдиний механізм.
В екіпажах сталеві розуміють один одного з півслова та беззаперечно довіряють один одному навіть у максимально небезпечних ситуаціях. У цьому сила наших танкових підрозділів. У цьому запорука нашої майбутньої перемоги».
Водночас у Сіверській бригаді закликають:
«Ставай до лав танкових батальйонів бригади. Війську потрібні командири танків, навідники, механіки-водії. Роботи буде багато і це буде небезпечна робота. Однак побратими завжди підтримають порадою, поділяться набутим у важких боях досвідом, під час відпрацювань допоможуть та підставлять плече.
Бути сталевим - це можливість служити пліч-о-пліч із кращими. І цією можливістю потрібно скористатися, якщо дійсно бажаєш перемоги.
Долучайся до 1 окремої танкової Сіверської бригади. Будемо нищити ворога разом!
Українських танкістів привітав із святом президент Володимир Зеленський:
«Українські танкові підрозділи своїм професіоналізмом досягають високих результатів у стійкій обороні, успішних контратаках, точному вогні, знищенні ворога та його техніки.
Дякую нашим танкістам, усім, хто ремонтує техніку, за вашу хоробрість, високу майстерність і справжній український характер.
З Днем танкових військ! Слава всім, хто виборює незалежність України!».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повітряні сили реформуються у горнилі війни
Фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників масово видавали за $16 тис лікарі одеського ТЦК. >>
Понад 40 тисяч вареників приготували минулого року волонтерки із села Дамаска, що в Зіньківській громаді. >>
Державне бюро розслідувань викрило на Донеччині військових на розкраданнях при закупівлі дронів для армії. >>
Контроль над будівлею міської ради Куп'янська в Харківській області встановили бійці 2-го корпусу Національної гвардії України "Хартія" та завершують зачистку міста. >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>
За даними слідства, у грудні 2025 року посадовець Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки організував та реалізував механізм одержання неправомірної вигоди від військовозобов’язаного у вигляді транспортного засобу. >>