Зеленський прокоментував атаки рф, перемовини з путіним та війну з Іраном
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
В Офісі президента тривають внутрішні процедури узгодження, тому що документ дуже складний.
Перший заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук розраховує, що президент Володимир Зеленський найближчим часом підпише закон про всеукраїнський референдум. Зеленський уже не може його ветувати
Як інформує УМ, про це Стефанчук розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".
На думку першого віце-спікера, в Офісі президента тривають внутрішні процедури узгодження, тому що документ дуже складний.
"Я б не зводив це питання до якоїсь конспірології. Права ветувати вже немає (завершилося на 15-й день), а тому є тільки один варіант - цей законопроект буде підписаний. Сподіваюся, що це станеться найближчим часом, і він буде опублікований", - зазначив парламентарій.
Раніше повідомлялося, що перший референдум може відбутися вже у 2021 році. Його проведення вартуватиме державі близько 2 млрд грн.
Як повідомляла «УМ», 26 січня, парламент остаточно схвалив законопроєкт про всеукраїнський референдум, який критикує опозиція.
Партія «Європейська Солідарність» вже готує подання до КСУ для визнання закону про референдум неконституційним.
Народна депутатка з фракції «ЄС» Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що у цьому провладному законі немає забезпечення пропорційності, а сам закон є «сирим», тому він може бути використаним для того, щоб руйнувати ті чи інші процеси в країні.
Так, глава фракції "Слуга народу" у Верховній раді Давид Арахамія погрожував народним депутатам виключенням, якщо вони не будуть голосувати за закон про референдум.
Директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто розповів РБК-Україна, що це не закон про референдум, а "закон про маніпулювання громадською думкою".
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
НАБУ та САП продовжують викривати та оприлюднювати інформацію про тих, хто намагається перетворити Україну на власну Атлантиду, поки народ б’ється на фронті. >>
Залужний — це «бордюр», через який постійно перечіпається Зеленський. Бордюр, або «лежачий поліцейський». >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що план контрнаступу 2023 року не реалізували належним чином, оскільки президент Володимир Зеленський та інші посадовці не виділили необхідних ресурсів. >>
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>