Угорський Янукович. Чи може Орбан програти вибори?
У центрі Європейського Союзу вже багато років існує політична загадка, яка дедалі більше нагадує нервову проблему для Брюсселя. >>
Майя Санду під час інавгурації.
У Молдові 24 грудня відбулася інавгурація Майї Санду. Церемонію організували з урахуванням усіх заходів безпеки під час пандемії коронавірусу.
Санду заявила, що потребує підтримки громадян, щоб навести лад та збудувати одну для всіх країну, про це повідомляє newsmaker.
"Від сьогодні ми починаємо новий шлях. Ця перемога на виборах – не моя, а ваша. На цих виборах люди проголосували проти корупції та за шанс на добробут," - наголосила Санду.
Вона також наголосила, що є "дочкою цієї землі" і пообіцяла бути "президенткою справедливості".
Під час церемонії президентка Молдови також сказала декілька фраз українською, російською, гагаузькою та болгарською мовами.
За кожним гостем церемонії закріпили місце, яке не можна було залишати до завершення інавгурації.
Перед входом до будівлі розстелили килимок для дезінфекції.
Запрошеними на церемонію були посли, депутати парламенту, судді конституційного суду, а також представники релігійних конфесій.
Привітати Санду прийшли сотні людей.
Як повідомляла УМ, Майя Санду планує одразу після інавгурації ініціювати дострокові парламентські вибори в країні.
У центрі Європейського Союзу вже багато років існує політична загадка, яка дедалі більше нагадує нервову проблему для Брюсселя. >>
Лідер угорської опозиційної партії "Тиса" Петер Мадяр закидає своєму політичному опоненту - прем’єр-міністру Віктору Орбану запрошення до країни російських військових розвідників. >>
Залужний — це «бордюр», через який постійно перечіпається Зеленський. Бордюр, або «лежачий поліцейський». >>
Проведення президентських виборів одночасно з референдумом щодо мирної угоди з Росією.почала планувати Україна: адміністрація президента США Дональда Трампа наполягала на тому, щоб обидва голосування провели до 15 травня, інакше Україна ризикує втратити запропоновані гарантії США. >>
Те, що ми зараз спостерігаємо й у чому живемо, все менше схоже на звичайну зимову кризу й усе більше — на керований сценарій. >>
Вибори в Україні намагаються подати як технічне завдання. >>