Зеленський прокоментував атаки рф, перемовини з путіним та війну з Іраном
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
Зеленський подякував своїй матері Риммі Володимирівні та дружині Олені.
"Щиро вітаю всіх матерів України! Будьте здоровими й завжди майте привід пишатися собою та своїми дітьми!"- побажав він у дописі на своїй сторінці у Facebook..
Зеленський наголосив, що мами віддають своїм дітям усі сили без останку від першого їхнього подиху, і навіть коли ображаються - продовжують їх любити. І тільки ставши батьками, ми усвідомлюємо, скільки праці, терпіння та любові коштує щасливе дитинство.
"Телефонуйте своїй мамі кожного дня! Кажіть, як сильно любите її, кожного дня! Дякуйте їй кожного дня! А сьогодні, у День матері, знайдіть особливі слова. Щоб усмішка не сходила з обличчя найріднішої людини увесь день!" - закликав Президент.
Він подякував своїй матері Риммі Володимирівні та дружині Олені: "Мені поталанило мати поруч двох жінок, яких я сміливо можу назвати найкращими мамами у світі".
"Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку відзначено 678 українських жінок", - повідомляє пресслужба президента.
Як зазначається, почесне звання отримали матері, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.
Серед нагороджених – 31 мешканка Вінницької області, 108 – Волинської, 12 – Дніпропетровської, 17 – Донецької, 26 – Житомирської, 49 – Закарпатської, 14 – Запорізької, 39 – Івано-Франківської, 16 – Київської та 20 – міста Києва.
Званням «Мати-героїня» відзначили також 9 мешканок Кіровоградської області, 2 – Луганської, 58 – Львівської, 16 – Миколаївської, 34 – Одеської, 8 – Полтавської, 74 – Рівненської, 7 – Сумської, 15 – Тернопільської, 15 – Харківської, 3 – Херсонської, 20 – Хмельницької, 18 – Черкаської, 53 – Чернівецької та 14 – Чернігівської.
В Україні День матері відзначають що другої неділі травня.
Як повідомляла УМ, компанія Google продовжує випускати дудли до свят і привітала з Днем матері анімованою аплікацією.
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
НАБУ та САП продовжують викривати та оприлюднювати інформацію про тих, хто намагається перетворити Україну на власну Атлантиду, поки народ б’ється на фронті. >>
Залужний — це «бордюр», через який постійно перечіпається Зеленський. Бордюр, або «лежачий поліцейський». >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що план контрнаступу 2023 року не реалізували належним чином, оскільки президент Володимир Зеленський та інші посадовці не виділили необхідних ресурсів. >>
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>