«Ноосфера» на «Академіку Вернадському»: український криголам прибув на антарктичну станцію, фото
На антарктичну станцію «Академік Вернадський» прибув український науково-дослідний корабель «Ноосфера». >>
З 24 березня в печері біля Рішикеша в штаті Уттаракханд, на півночі Індії проживали 4 чоловіків і 2 жінки - з Франції, США, України, Туреччини та Непалу.
"До початку карантину вони жили в готелі в регіоні Муні Кі Реті, але переїхали до печери після того, як у них скінчилися гроші", - зазначила місцевий інспектор поліції Раджендра Сінгха Катхайта.
Після того, як їх знайшла поліція, туристів було поміщено на двотижневий карантин. В жодного із туристів не було виявлено симптомів коронавірусної інфекції. Відомо, що спершу мандрівники проживали у готелі, але згодом у них закінчились гроші, тому вони зібрали суму лише для продуктів харчування та необхідних припасів.
Згідно з непідтвердженими даними, співробітники поліції в Індії змушують іноземних туристів писати заяви про порушення комендантської години. Індія з кінця березня знаходиться під блокадою, місцевим мешканцям дозволяється залишати свої будівлі виключно для відвідування магазинів і аптек. Карантинні обмеження мали закінчитись 15 квітня, але їх продовжили мінімум до 3 травня.
З 24 березня Індія знаходиться в карантині. Жителям дозволяється залишати свої будинки тільки для покупки продуктів або ліків. Блокування планували зняти 15 квітня, але продовжили до 3 травня.
Як повідомляла УМ. головний санітарний лікар України Віктор Ляшко подаватиме уряду проект постанови про продовження карантину як мінімум до 12 травня.
Кабінет міністрів України очікує піку захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 на початку травня. Після його проходження почнуть упроваджувати антикризові заходи з підтримки економіки. Про це Президенту України Володимиру Зеленському на традиційній нараді щодо подолання епідемії коронавірусу повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
На антарктичну станцію «Академік Вернадський» прибув український науково-дослідний корабель «Ноосфера». >>
Гроші на потреби української армії в США збирають двоє ексвійськових: за весь час повномасштабного вторгнення вони передали на потреби ЗСУ понад 500 тисяч доларів. >>
Нове державне свято зʼявиться в Україні: йдеться про День міжнаціональної злагоди та культурного розмаїття — його щорічно святкуватимуть 21 травня. >>
Перший в країні словник термінів, присвячений штучному інтелекту, презентувало Міністерство цифрової трансформації України. >>
Різдвяні резиденції у своїх відділеннях по всій Україні відкрила Укрпошта та випустила марку «Лист Святому Миколаю». >>
Національний банк України, надихаючись легендами про героїчних воїнів Запорозької Січі – козаків-характерників, створив пам’ятні монети “Ні куля, ні шабля!”, що стануть оберегом для сучасних захисників України. >>