Після дострокової перемоги в «регулярці»: «Сокіл» налаштовується виграти медальний плей-оф
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>
В Україні створили фільм про призерів Олімпійських ігор 2024 у Парижі. (Фото НОК України)
Національний олімпійський комітет презентував на власному ютуб-каналі короткометражну стрічку «Олімпійське сузірʼя: Париж-2024».
У фільмі розповіли про 15 українських спортсменів, які перемогли або здобули призові місця на Олімпійських іграх.
Як інформує УМ, про це повідомили в НОК України.
У фільмі взяли участь такі спортсмени: Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, Юлія Бакастова, Ярослава Магучіх, Олександр Хижняк, Сергій Куліш, Ілля Ковтун, Парвіз Насібов, Людмила Лузан, Анастасія Рибачок, Ірина Коляденко, Ірина Геращенко, Михайло Кохан, Жан Беленюк.
«Цей фільм — це розповіді від тих, хто пройшов через безліч труднощів, злетів і падінь, але ніколи не зупинявся, не зраджував свою мрію.
Це — про величезну силу духу.
Про тих, для кого олімпіада — не лише вершина спортивної майстерності, а й шлях, сповнений боротьби за мрію, яку не можна відібрати навіть у найскладніші часи»‚ — написали в комітеті.
Нагадаємо, що Олександр Усик став тріумфатором The Ring Awards 2024.
Як повідомляла УМ, Олімпіада-2024: прапор України на відкритті змагань нестимуть Світоліна і Романчук.
Із приходом весни напружена пора починається у вітчизняному хокеї. >>
В українському футболі були часи, коли вболівальники з нетерпінням чекали появи умовно третьої сили, котра могла б на рівних суперничати з дуетом грандів за чемпіонство. >>
Новий світовий рекорд у приміщенні на дистанції 5000 метрів встановила українська скороходка Людмила Оляновська – вона стала першою жінкою в історії, якій вдалося подолати цей рубіж, вийшовши з 20 хвилин. >>
27-річний український скелетоніст Владислав Гераскевич закликав позбавити члена Міжнародного олімпійського комітету від України Сергія Бубку звання Героя України. >>
Дуже швидко пролетіли два змагальні тижні зимової Олімпіади в Мілані-Кортіні. >>
Високі результати на старті нового сезону демонструє перша ракетка українського жіночого тенісу Еліна Світоліна. Після перемоги в новозеландському Окленді, півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії, на великому представницькому турнірі WTA1000 в ОАЕ вона дійшла до фіналу. >>