Чи ведуть усі дороги до Києва,

За відомостями Плутарха, у 122 р. до Р.Х. у Римській імперії, згідно із законом реформатора Гая Гракха, при будівництві нових доріг через кожні 10 стадій (1,8 км) треба було встановлювати камінні стовпи заввишки до трьох метрів і діаметром до одного метра, на них вказувати віддаль до Риму, ім’я правителя та рік будівництва дороги.

Не заводьте націю на манівці

Стаття Олександра Сизоненка «Мертвим не боляче?» в «Літературній Україні» викликає не тільки емоції, вона збурює все єство. Письменник розмежовує Україну на «маленьку Галичину» і «Велику Шевченківську Україну», причому першій він приписує «огидну націоналістичну ідеологію, католицьку віру і чужий їй менталітет».

«Україна для «своїх» людей»,

Уже сьогодні газ для населення дорожчає на 50%, гаряча вода та опалення — на 25%, вже завтра підвищать вік виходу на пенсію.

Те, що «регіонали» — не патріоти, засвідчила здача Росії Севастополя; те, що вони не професіонали, — розроблений ними податковий кодекс. Те, що «регіонали» — брехуни, стало ясно вже сьогодні навіть тим, хто голосував за Януковича. Обіцянку «Україна для людей» треба виправляти: «Україна для «своїх» людей». «Свої» люди — металургійні та хімічні олігархи — одержали здешевлення газу, прості люди — подорожчання.

Пархоменка вбив не Махно

Пархоменка вбив не Махно

Прочитав в «Україні молодій» за 23 червня 2010 року статтю М. Бублика «Як комдив Макарів Яр «підняв», у якій наведено радянську версію про загибель Олександра Пархоменка, витворену свого часу пропагандою з кон’юнктурних потреб боротьби з Нестором Махном та яку досі розповідають у музеях.

Із нас податки —

Верховна Рада прийняла у першому читанні Податковий кодекс, поданий Кабміном. Опозиція відзначила посилення (попри передвиборчі обіцянки) тиску на малий та середній бізнес і поліцейський характер Кодексу.

«Мовний вузол»

Нам відомо з історії, що армія Османської імперії, яка здійснювала загарбницькі напади на своїх сусідів, у своєму складі мала гвардію — загони яничар.