Путін програв Гаазький суд

Путін програв Гаазький суд

ЗРосія програла суд на 50 мільярдів доларів. Саме таку космічну суму, згідно з рішенням Арбітражного суду в Гаазі, офіційна Москва має сплатити колишнім власникам нафтового гіганта «ЮКОС». Після арешту в жовтні 2003 року Михайла Ходорковського, співзасновника і співвласника, у компанії настали скрутні часи. І зрештою 2006 року «ЮКОС» оголосив себе банкрутом, а ще через рік був ліквідований. Левову частку підприємства було передано концерну «Роснєфть», який очолює наближений до Володимира Путіна Ігор Сєчин.

Воїни світла проти імперії зла

Світ стоїть на порозі великих подій, центром яких стала Україна. Таку думку висловив у своєму «Фейсбуці» екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі. «Якщо Майдан був початком політичного кінця Російської імперії, то неминуча перемога українських збройних сил у Донецьку ознаменує вирішальну воєнну поразку Путіна, його системи з усіма своїми ставлениками в Європі й по всьому пострадянському простору», — вважає політик.

Коли ж уже «накриє»?

Сьогодні у Брюсселі можуть ухвалити-таки рішення про санкції щодо Росії, які «в народі» охрестили «третьою хвилею». Йдеться не про затвердження нового пакета заходів, а лише про попереднє його схвалення, після чого для офіційного запровадження санкцій у дію має зібратися позачерговий саміт лідерів ЄС.

Непросто тобі, Маріє

Непросто тобі, Маріє

Катастрофа малайзійського літака MH17, більшість пасажирів якого були голландцями, не могла не вплинути на ставлення мешканців цієї країни до Росії. У прямій чи опосередкованій причетності Кремля до збиття Боїнга-777 із 298 людьми на борту на Заході мало хто сумнівається, тому позиція російської влади, яка цього не визнає й намагається вигадати найрізноманітніші «відмазки», викликає гнів і роздратування.

Чорні дні авіації

Чорні дні авіації

Трагедією завершилася аварійна посадка для літака компанії «Трансазія ейрвейз», що здійснював внутрішній переліт на Тайвані — з міжнародного аеропорту Гаосюна до міста Магун, єдиного на архіпелазі Пенгу. Через погані погодні умови посадку, яка мала відбутися о 16:00 середи за місцевим часом, перенесли на 17:43.

Наліво підеш — ікру втратиш, направо — КНДР станеш...

ЗЄвросоюз розробив три сценарії запровадження довгоочікуваних секторальних санкцій щодо Росії. Як повідомляє «Європейська правда», у документі, проект якого публікує «вісник ЄС» Euobserver, є як найпростіші обмеження, що не матимуть відчутного впливу на економіку РФ, так і жорсткі заходи, здатні «обнулити» російський бюджет.

Пливе Су-24, води повен

Пливе Су-24, води повен

Мешканці Далекого Сходу Росії, який торік постраждав від катастрофічної повені, знову потерпають від великої води. У Хабаровському краї, Якутії, Амурській, Магаданській та Єврейській автономній областях оголошено екстрене попередження про можливе підтоплення. У Магадані, де за півтора дня випала тримісячна норма опадів, введено режим надзвичайної ситуації.

«Майдану» не дочекаєтесь!

Так і не ставши «історичним», як того очікували оглядачі, вівторкове екстрене засідання Ради безпеки Російської Федерації на тему загрози суверенітету і територіальній цілісності Росії залишило по собі відчуття, як кажуть росіяни, «льогкого нєдоумєнія». Розпочавши із заяви, що «прямої загрози суверенітету і територіальній цілісності сьогодні, звісно, немає», Володимир Путін міг на цьому засідання й закрити — порядок денний-то вичерпано.