Ліфт, як пастка

Мешканці Умані полегшено зітхнули, коли правоохоронці затримали педофіла, про якого говорило все місто. Люди були шоковані та налякані випадком, що трапився серед білого дня із семирічною дівчинкою в одній із багатоповерхівок цього міста.

Самогон — за «самогроші»

Після кількох зафіксованих спроб розплатитися за товари в закладах торгівлі міста Калуша підробленими банкнотами номіналом від однієї до десяти гривень місцеві оперативники затримали групу фальшивомонетників. Як повідомила «УМ» працівниця прес–служби прикарпатської міліції Зорина Кречко, першою з кольоровими папірцями, що зовні схожі на справжні гроші, попалася 42–річна мешканка Калуша, котра в одному з торговельних центрів міста за пачку цигарок розраховувалася п’ятьма двогривневими підробками.

Конвертаційні мільйони за фіктивне зерно

Потужний конвертаційний центр викрили працівники податкової міліції Сумщини. Міжрегіональна злочинна група діяла на території Сумської та Полтавської областей. Дванадцять її учасників працювали від імені одинадцяти суб’єктів господарювання — фізичних та юридичних осіб, зареєстрованих у різних містах України. За минулий та нинішній рік конвертатори незаконно перевели у готівку близько ста сорока мільйонів гривень. Збитки дер­жави при цьому становили майже тридцять мільйонів.

З Неви до Молочної

З Неви до Молочної

Береги річки Неви уяв­ляли кіселевими п’ять меш­канок Мелітополя, сподіваючись саме в російському Петербурзі забезпечити собі комфортніше життя, працюючи офіціантками, аніж на берегах рідної річки Молочної. Але в «північній Пальмірі» відразу ж з’ясувалося, що доведеться піднімати не свій життєвий рівень, а тонус пітерських сексуально заклопотаних чоловіків. Паспорти у дівчат відібрали одразу після приїзду.

Прикурити опівночі

В Ірпені, що під Києвом, міліція затримала трь­ох грабіжників, від яких мешканці міста стражда­ли мало не щоночі. Двоє братів — 18 та 20 років, а також їхній судимий 21–річний товариш вирішили долати матеріальну скруту пограбуваннями. Для цього озброїлися пістолетом та арматурою, повідомила «УМ» співробітник прес–служби обласної міліції Київщини Любов Задорожна.

Інтерактивний фейс–контроль

Табличка з написом «зачинено» на дверях салону гральних автоматів у центрі Лубен насправді була шлагбаумом тільки для «ненадійних» клієнтів. Щоб їх «відшити», тут після заборони грального бізнесу запровадили подвійний фейс–контроль. Кожному потенційному відвідувачу спершу належало «сподобатися» камері відеоспостереження, вмонтованій у віконечко вхідних дверей, а потім ще й адміністратору зали. Тільки його особистий дозвіл давав гравцям омріяну перепустку. Перевага тим, кого господарі салону знали в обличчя.

Поцупив — і в монахи?

Два пограбування церкви впродовж однієї доби — зухвальство, з яким правоохоронці ще не стикалися. А що вже казати про обурення мешканців села Балки Василівського району, де сталася НП. «Громада ходить до храму морально очищатися, а дехто, навпаки, — грішити, — обурюється сільський голова Анатолій Вейпан. — Тому люди охоче допомагали слідчим вийти на слід виродка».

Хотіли красти... міст

«Крадуть міст», — коротко повідомив дільничних інспекторів чергової частини Іллічівського райвідділу міліції Маріуполя голова Талаковської селищної ради. І йому справді було не до жартів, бо ж він на власні очі бачив, як у балці в провулку Підгірному невідомі ріжуть пішохідний металевий міст. Та так, що аж іскри летять.

«Наводка» від екстрасенсів

Пошуками Михайла Греджєва, пенсіонера МВС, сімферопольські оперативники зайнялись відразу, коли надійшла інформація про його раптове зникнення. Греджєв «грачував» на власній «Волзі» в районі одного з ринків Сімферополя, тож ця обставина стала «відправною точкою» для сищиків. Там вони й відшукали перших свідків–таксистів, котрі розповіли, що тієї фатальної ночі їхній колега зголосився відвезти двох захмелілих молодиків за 80 гривень у ближнє село Мазанку (він навіть радився з цього приводу зі своїм колегою. — Авт.).

Убивча позика

Навіть тепер, коли суд поставив останню крапку в цій кримінальній справі, важко відповісти на запитання, куди врешті–решт пішли гроші, які мешканець села Корделівка Юрій Родічев позичив у кількох банків, кредитної спілки та у громадянки Н. Спочатку вони йому знадобилися, щоб купити машину. Трохи поїздивши на ній, чоловік автівку продав, однак кредити не повернув.