Медальне підвищення

Медальне підвищення

Слідом за трьома бронзовими медалями наших представниць син­хронного плавання в Ейндховені дуже швидко почали збирати нагороди наші плавці й стрибуни у воду. У середу наші чоловіки отримали по одній медалі різного ґатунку.

Нема завдань — нема й результату

Нема завдань — нема й результату

Після двох поразок від «Казахмиса» в Сатпаєві київський «Сокіл» поставив себе на межу вильоту з «плей–оф» російської вищої ліги. Аби розтягнути серію 1/8 фіналу, україн­ська команда у вівторок увечері в Броварах мала будь–що обігрувати суперника.

Наловили «бронзи»

Наловили «бронзи»

У нинішньому році континентальна першість з водних видів спорту, яку з 13 по 24 березня приймає Ейндховен, має особливий характер, оскільки за чотири з половиною місяці більшість її учасників стартуватиме на Олімпійських іграх. Дехто, вже маючи путівки до Пекіна, пробує сили в колі гідних суперників, а декому за ліцензію на Ігри ще треба поборотися. Причому конкуренція спостерігається не лише між представниками різних країн, а й між партнерами по збірній.
До Голландії приїхали атлети 42 європейських країн, які сперечаються за 54 комплекти медалей: 40 — у плавців, 10 — у стрибунів у воду, 4 — у синхронному плаванні. Першими свою програму в понеділок увечері вичерпали «водні художні гімнастки».

Украдене щастя

Украдене щастя

Через те, що в календарі сезону 2007/08 немає Олімпійських ігор чи світового чемпіонату, майстри лижних перегонів усю свою увагу зосередили на розіграші Кубка світу. Упродовж зими й березня броварчанка Валентина Шевченко демонструвала чудову форму на етапах і в Європі, і в Канаді. Тричі досвідчена українка сходила на найвищу сходинку п’єдесталу, ще одного разу фінішувала другою. Тиждень тому, після перемоги на 30–кілометрівці в Норвегії, Шевченко вдруге за сезон вийшла в лідери заліку Кубка світу на довгих дистанціях (без урахування спринту). Малим кришталевим глобусом Валентина вже володіла чотири роки тому, й цього разу була дуже близькою до повторення тріумфу. Крапки над «і» розставив останній етап в італійському Борміо.

Лідери розбилися на пари

Лідери розбилися на пари

Минулої середи на черговому зібранні в Києві керівники клубів вищої ліги ще раз підтвердили бажання створити прем’єр–лігу й запустити її в дію вже з сезону 2008/09. Зустріч проходила за зачиненими дверима, тому її подробиць для журналістів особливо ніхто не афішував. А події на футбольних полях у 21–му турі вкотре підтвердили необхідність змін у нашому футболі.

Летіли, щоб «пролетіти»

Летіли, щоб «пролетіти»

І «Казахмис» із шахтарського міста Сатпаєв, і київський «Сокіл» вперше грають у матчах на виліт російської «вишки». Дебют у «плей–оф» краще вдався казахстанській команді, яка змогла витиснути максимум із переваги свого майданчика. До речі, всі 2500 квитків на обидві зустрічі на «Арені–2005» були розкуплені.

Тринадцятий гравець

Дванадцятим гравцем команди у футболі прийнято називати її вболівальників. Чимало клубів навіть роблять для своїх фанатів гігантські футболки з номером «12», аби виставляти на трибунах у вигляді банера. Але ще одній персоні, дуже навіть причетній до подій на полі, ніякого номера чомусь не присвоїли. Думається, для усунення несправедливості арбітрові з повним правом можна видати тринадцятий номер.

Українці наслідили в Європі

Українці наслідили в Європі

Повторні зустрічі 1/8 фіналу другого за рангом європейського клубного турніру виявилися більш запальними, ніж деякі недавні матчі Ліги чемпіонів. Засвітилися вчора на полях Старого світу й два українські футболісти.

Мисливці на «вовків»

Мисливці на «вовків»

Позавчора ввечері останній представник України в єврокубках, БК «Київ», проводив останній домашній матч у євросезоні. Після цього на «вовків» очікує або виліт із турніру, або «фінал восьми» в Турині. Перед останнім рубежем віце–чемпіонам України дістався в суперники малознайомий, а від того й небезпечний польський «Туров». Команда з невеличкого містечка Згоржелець, яка навіть не має свого власного залу, що відповідав би міжнародним вимогам, а тому проводить домашні матчі в сусідній Чехії, гучно заявила про себе вже на груповому етапі Кубка УЛЄБ. Упевнено посівши перше місце у своєму секстеті, поляки в першому раунді «плей–оф» вибили з боротьби чеський «Німбурк».

Мало перегнати Мутолу...

Мало перегнати Мутолу...

Перед ХІІ світовим форумом у залах (Валенсія, 7—9 березня) українці мали намір битися за нагороди ледь не в кожному виді програми. Проте з 16 наших атлетів на п’єдестал у підсумку зійшли лише двоє, що визначило збірній України аж 19–те місце командного заліку. Трійку кращих склали США (5 золотих, 5 срібних, 3 бронзові), Росія (5+4+3) та Ефіопія (3+1+2).