Лелека з трьома конвертами

Справжнє диво, яке на Черкащині буває один раз на кілька років, сталося нещодавно в області. У молодих батьків Віталіни та В’ячеслава Тарасенків із міста Чорнобай народилася трійня — три донечки–сонечка. «На моїй пам’яті, а працюю я майже 30 років, народилися лише дві трійні», — наголошує на унікальності випадку для області головний лікар Черкаського пологового будинку №2 Василь Габро.

«Ще нам, браття українці, усміхнеться доля!»

Зірками інтернету стали віднедавна черкаські учні спеціалізованої загальноосвітньої школи №37 для дітей iз вадами слуху. Одягнувши вишиванки, 50 хлопчиків та дівчаток із цього навчального закладу на сходах рідної альма–матер щиро i з душею заспівали Гімн України мовою жестів, викликавши зворушливі та патріотичні почуття у багатьох українців.

Солов’їний вік

Солов’їний вік

Справжньою подією у місті Городище на Черкащині став недавно проведений конкурс краси серед студенток та старшокласниць із райцентру та від сільських громад. «Це просто феєрверк української краси! Шістнадцять дівчат у своєму солов’їному віці були неперевершеними та зворушливими, я бачив на очах їхніх батьків сльози щастя від того, що вони виростили та виховали таких розумних і гарних доньок», — ділиться враженнями з «Україною молодою» член журі Герой України, народний артист Анатолій Паламаренко.

Афери телефоном

Афери телефоном

Правоохоронці в Кіровограді вивели на чисту воду 36–річного афериста, який після звільнення з тюрми не гаяв часу дарма і обвів навколо пальця багатьох довірливих громадян.

Дріб як останній аргумент

Надзвичайна подія сталася на Черкащині у місті Шпола: юрист фірми «Українські аграрні традиції» 36–річний Валентин Тупота влаштував гучні розборки зі стріляниною, поранивши 33–річну Людмилу Лимар, працівницю земельного відділу райдержадміністрації.

Ніж у серце

У Виграєвському лісі, що біля Корсунь–Шевченківського, знайшли вбитим зниклого напередодні автомайданівця та журналіста Василя Сергієнка. Тіло чоловіка, який пройшов Майдан і був прихильником ВО «Свобода», лежало в ямі, присипане сміттям. Як повідомили «УМ» у черкаському обласному осередку «Свободи», на тілі були помітні сліди звірячих катувань: руки Сергієнка лишалися скутими кайданками, ноги зв’язані скотчем. Убивці завдали журналістові ножових поранень в область нирок, серця, шиї, потилиці, у нього була розбита голова, перебиті коліна.

Квиток для Небесної сотні

Свій внесок у цю добру справу зробили і актори Черкаського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка. У законний вихідний вони вийшли на сцену і зіграли благодійну виставу «Дума про братів неазовських» за однойменним твором Ліни Костенко, присвятивши її загиблим героям Євромайдану.

«Ворога не треба боятися»

«Ворога не треба боятися»

Екіпаж морського тральщика «Черкаси», який у Криму під українським прапором героїчно тримав оборону від окупантів, побував у місті Черкаси. На Соборну площу моряків прийшли привітати більше тисячі городян, вони скандували «Молодці!» та «Дякуємо!».

Сусідські качки

Сусідська сварка через кількох зниклих качок в одному із сіл Долинського району Кіровоградщини завершилася жахливо. Як повідомили «УМ» у прес–службі обласної міліції, з самого ранку між двома сусідами — 52–річним і 26–річним — стався гучний «розбір польотів». Старший чоловік запідозрив молодшого у викраденні кількох качок iз його господарства. Виправдовуючи себе, молодший доводив, що не чіпав чужої птиці, й навіть пообіцяв, що віддасть йому своїх, аби остаточно відвести від себе підозру.

І вишите моє життя на ньому…

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького знову відчинив свої двері для відвідувачів Музей українського рушника. Нагадаємо, кілька місяців тому тут розгорівся скандал: професор Світлана Китова, яка опікувалася музеєм, забрала звідти власноруч зібрані експонати (про що «УМ» розповідала). Але викладачі та студенти зуміли відновити цей осередок культури. Зараз експозиція нараховує близько 700 експонатів. Цей полотняний літопис України, в основному датований початком минулого століття.