Арія для мецената

Арія для мецената

Молоді митці та прихильники високого академічного професійного мистецтва цього разу — та й, зрештою, як і завжди — не мають приводу для радості. І не тому, що вони хронічні песимісти — зовсім навпаки: вони вірять, сподіваються на зміни... Але нічого не відбувається. Мерія столиці думає, що їм немає більше чим зайнятися, от і придумують всілякі божевільні проекти, тільки щоб дорогоцінні гроші з неї здерти.

Мода на футбольному подіумі

Мода на футбольному подіумі

Конкурси молодих дизайнерів зазвичай не переймаються питанням: «Чи буде це все носитися?», їхній девіз: «Усе це треба шити». У VIII Національному конкурсі молодих дизайнерів одягу «Сезони моди — погляд у майбутнє» у це повірили 32 учасники-фіналісти і презентували 7 червня перед суворим оком професійного журі 25 колекцій. Цього року конкурс відбувся за підтримки Головного управління культури та мистецтва Київської міської державної адміністрації, а також Головного управління у справах сім'ї та молоді Київської міської державної адміністрацiї.

Кожен малює те, що йому болить

Для киян і гостей міста є нагода сховатися від спекотного сонця і розжареного асфальту. Один із варіантів, який пропонує сама природа, — піти на пляж. Інший запропонував Музей сучасного образотворчого мистецтва України, що на вул. Богатирській, 14. Тут з 7 червня по 19 липня проходить виставка «Пейзаж & Натюрморт». Нехай нікого не лякає таке амбівалентне в нашому розумінні слово «сучасне мистецтво». Це зовсім не те, що пропонується молодими людьми, які тільки-но доторкнулися до містичного світу пензля і чомусь сприйняли його як чергову забавку.

У раю Віктюка співатимуть голими

У раю Віктюка співатимуть голими

Сталося те, чого й слід було очікувати — український «Новий канал» купив ліцензію на реаліті-шоу «Фабрика зірок». Досі українці по кабелю чи супутнику могли спостерігати за російською «Фабрикою», яка виховала в своєму «інкубаторі» таких артистів, як Юлія Савичева, Стас П'єха, Дмитро Колдун, групи «Корні», «Фабрика» та інші, і зараз оголошує набір уже на сьомий сезон «Фабрики». За словами музичного продюсера проекту Юрія Нікітіна, українська «Фабрика» має кардинально відрізнятися від російської, бо вітчизняний шоу-бізнес давно заявив про інший напрямок руху, ніж північний сусід.

Прибульці з Труханова спокусили Гіннесса

Прибульці з Труханова спокусили Гіннесса

Хто з нас не бавився у пісочниці й не лiпив чудернацькі фігури? Якщо хтось категорично заперечуватиме свою пристрасть до цього сонячного дива, не повірю. Адже втілювати свою фантазію за допомогою матеріалу, якого вдосталь як на дитячих майданчиках, так і на пляжі, властиво не тільки дітлахам, а й серйозним дорослим. У цьому можна переконатися, завітавши на Труханів острів у Києві.

Справжні полковники. Хоч і старики

Справжні полковники. Хоч і старики

У п'ятницю режисер Андрій Бенкендорф дав команду: «Мотор!» новій знімальній групі. Зйомки двосерійного телефільму «Старики-полковники» триватимуть у Києві цілий грудень. Головні ролі грають відомі російські актори Сергій Никоненко і Лев Дуров. Бюджет, знімальна група і решта акторів — українські.

10 років «ТАРТАКА» без пива і цигарок

10 років «ТАРТАКА» без пива і цигарок

З 4 грудня 1996-го року бере початок точка відліку історії гурту «Тартак». Тепер їм — 10. До святкування «тартаківці» вирішили підготувати ювілейний концерт, п’ятий диск «Сльози та соплі», а також відео на нову пісню «Я не знаю». Сотні шанувальників, друзів і фанатів. До речі, Сашко Положинський вважає, що ніяких фанатів у нього немає — є люди, які просто люблять «Тартак» і люди, які його терпіти не можуть. У понеділок у «Лаврі» зібралися тільки шанувальники. Але замість простору на них чекала тіснява і задуха. Концерт проходив у стилі Сашка Положинського, тобто не дозволялося розпивати спиртні напої і курити. Нібито все було добре, але без випивки народ розучився драйвувати. Сашко спочатку трохи розгубився, бо віддавав себе публіці повністю, а хвилі заряду не отримував. Відомі пісні спиймали на ура, а нові слухачі ще не знали як сприймати.